Antrąją pergalę iš eilės SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Vilniaus „Sakalai“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai antrojo SEB BBL diviziono rungtynėse namie 88:67 (28:20, 27:11, 16:15, 17:21) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Vilniečiai rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu ir jau pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 18 taškų skirtumu (21:3). Svečiams antrojo ketvirčio pradžioje buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 5 taškų (23:28), tačiau likusią kėlinio dalį sėkmingiau sužaidę „Sakalai“ pabėgo į priekį.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė, o trečiojo kėlinuko pabaigoje komandas skyrė jau 27 taškai (71:44). Sėkmingai sužaidę ir paskutinį ketvirtį vilniečiai iškovojo triuškinančią pergalę.

„Sakalai“: Justas Sinica ir Vytautas Šarakauskas po 21 tašką, Rolandas Matulis 15 (8 atk. kam.), Simas Buterlevičius ir Nerijus Strazdauskas po 9.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 24 taškai, Povilas Šakinis 10, Tomas Rinkevičius ir Andrius Aleksandrovas po 9, Gytis Sirutavičius 8.

Manau, kad pasijuto Kurtinaičio įtaka nors jo sugebėjimais aš abejojau.
-4
Neblogai cia sakalai suzaide, jeigu stabiliau pradetu rungtyniauti butu dar daugiau intrigos lkl;e ir bbl'e.
2007-03-02
+3
wa plem spjove Kurtinaitis visiems i veida... Su laiku ateina rezultatai, o dabar tai matome. Antradeini namie Sakalai su Talino Kalevu zais, ziuresim, kaip seksis. Siaip ar taip, turetu dziaugtis, kad trys is eiles grajai namie, nes Sakalai, kaip pats Kurtis sake, isvykoje atrodo kaip nesavi. Jei pavyks ir trecias is eiles laimeti, pakilimas bus aiskus.