VTDK – stipriausia L3L komanda
Nuotr. G.Minelgaitės
Stipriausios „Pieno žvaigždžių“ Lietuvos 3x3 lygos (L3L) komandos vardą apgynė Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) krepšininkai. Sekmadienį varžybų finale jie 14:10 įveikė VSC ekipą iš Vilniaus.

VTDK iškovojo kelialapį į FIBA „Challenger“ varžybas Taline, kurios vyks rugpjūčio 1-ąją ir 500 eurų pinigų prizą. Ši komanda stipriausia L3L buvo ir pernai, kai triumfavo finalinėse varžybose Alytuje.

Čempionais tapo: Deividas Aukštuolis, Otas Majeras, Tomas Jasiulis ir Marius Tenikaitis.

Trečią vietą užėmė Vilniaus turo varžybose kovo pabaigoje triumfavusi „Wurth“ komanda, kuri 21:12 nugalėjo „Banderlogų“ ekipą.

VTDK pusfinalyje „Banderlogus“ įveikė 12:6, o VSC įrodė pranašumą prieš „Wurth“ 14:10.

Finaliniame etape Kėdainiuose varžėsi 16 stipriausių trijulių komandų, suskirstytų į keturis pogrupius. Po dvi stipriausias grupės ekipas pateko į atkrintamąsias varžybas.

Finalinis etapas Kėdainiuose vainikavo pusę sezono trukusias varžybas Vilniuje ir Kaune.

L3L varžybos vyksta pagal oficialias FIBA 3x3 taisykles ir kasmet  lygos nugalėtojas deleguojamas į tarptautines FIBA varžybas.

2015-04-20 14:55