Bendžius buvo rezultatyviausias tarp lietuvių
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys

Pralaimėjimą Lenkijos čempionate patyrė Eimanto Bendžiaus vedama Sopoto „Trefl“ (13-16) komanda, kuri namuose 66:74 (20:23, 14:23, 17:11, 15:17) pralaimėjo prieš vieną iš pirmenybių lyderių Žgoželeco „Turow“ (21-7).

Bendžius per 30 minučių pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius prasižengė bei išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Lydeka žaidė 27 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (3/7 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius prasižengė ir išprovokavo 4 varžovo pražangas.

Kitas „Trefl“ lietuvis Šarūnas Vasiliauskas pralaimėtojams per 28 minutes pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir du kartus prasižengė.

Tuo metu Žgoželeco „Turow“ komandoje Kirilas Natiažka aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

Šešiolikos komandų turnyrinėje lentelėje „Trefl“ užima devintąją vietą, o „Turow“ žengia trečia.

2015-04-20 22:27
normaliai visi losia, jeigu duoda laiko tai ir zaidzia zaidejai. ne taip kaip pas mus - laiko ant suolo ir sako kad nemoka lost.