Joakimas Noah sveikina galingą dėjimą atlikusį Jimmy Butlerį Nuotr.: USA Today – Scanpix
Derrickas Rose'as atakuoja krepšį Nuotr.: USA Today – Scanpix
Pau Gasolis atakuoja krepšį Nuotr.: USA Today – Scanpix
O.J. Mayo kova „pirmajame aukšte“ Nuotr.: USA Today – Scanpix
Giannis Antetokounmpo įstringa varžovų gniaužtuose Nuotr.: USA Today – Scanpix

Čikagos „Bulls“ krepšininkai sėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio dėka savo žiūrovų akivaizdoje 91:82 (11:16, 28:22, 32:30, 20:14) pranoko Milvokio „Bucks“.

Be Kirko Hinricho rungtyniaujanti Čikagos ekipa NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 2:0.

Tomo Thibodeau auklėtinius į pergalę vedė antrame mače iš eilės savo atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą pagerinęs Jimmy Butleris.

Pirmajame serijos susitikime 25 taškus į „Bucks“ krepšį įmetęs gynėjas šį kartą žaidė beveik be keitimų – 46 minutes ir per jas pelnė 31 tašką bei atkovojo 9 kamuolius.

Jasono Kiddo auklėtiniai viso susitikimo metu atkakliai priešinosi varžovams, o paskutiniajame kėlinyje likus žaisti 9 minutes dar pirmavo 74:71.

Vis tik tada Butleris inicijavo „Bulls“ spurtą 13:0, kuris ir nulėmė kovą dėl atšokusių kamuolių 64:48 laimėjusių šeimininkų antrąją pergalę.

Po traumos atsigaunantis Čikagos klubo įžaidėjas Derrickas Rose‘as šiose rungtynėse prametė pirmus septynis savo metimus, tačiau vien per trečiąjį ketvirtį surinko 12 taškų.

„Bulls“: Jimmy Butleris 31 (9 atk. kam.), Derrickas Rose‘as 15 (9 rez. perd.), Mike‘as Dunleavy 12, Pau Gasolis 11 (16 atk. kam.), Nikola Mirotičius 8, Joakimas Noah 6 (19 atk. kam.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 22, Michaelas Carteris-Williamsas, 12, Johnas Hensonas, Ersanas Ilyasova, O.J. Mayo ir Jerrydas Baylessas po 8, Zaza Pachulia 7.

Butlerio pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (7)
PO dar labiau išryškėjo gera Bulls gynyba ir tragiškas Bucks puolimas.Jau RS Bucks puolimas buksavo,o kai susidūrė su viena geriausiai besiginančių komandų,tai puolimas išvis užstrigo.Jei Čikaga neatsipalaiduos,tai seriją ims 4:1.Maximum 4:2.

--
2015-04-21
+1
0MGL0LWTFmayo kazkada buvo rimtai vertinamas su perspektyvom dabar turbut kaip ir sandersui narkotikai "ateme susidomejima krepsiniu".

Sanderso istorija visai kita, Mayo tiesiog nepateisino i ji detu vilciu ir tiek. Liko normaliu paprastu zaideju daranciu savo darba.

CelticsKiek suprantu is komentaru tai Bucks nesvariai zaidzia. O galvojau komanda kaip komanda.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Antrose rungtynėse tiesiog buvo tokio tipo krepsinis. Nesvariai ar svariai cia jau dzin. Bulls labai prastai atakavo, tai pradejo nervotis/kovoti, Bucks nenusileido, tai ir gavosi tie apsizodziavimai/apsistumdymai. Po varzybu tiek vieni tiek kiti zurnalistams ramiai aiskino " Play Off basket" . Abi komandos labai graziai ginasi. Malonu net ziuret.
2015-04-21
+2
Kiek suprantu is komentaru tai Bucks nesvariai zaidzia. O galvojau komanda kaip komanda.

TIKRASIS_Donce_3000_Gryzo
Sioje serijoje jau viskas pries savaite buvo aisku: 4-0 arba 4-1 Bulliu naudai. Laukiam rimtos Bulls-Cavs kovos ir steroido totalaus fiasko, verkiant ant suolo....

O cia jums vaikai, uzsidedat ir garsa ant dugno dedat kad prabustumet pries mokyklele, geros dienos mazieji nykstukai :)