Giannis Antetokounmpo įstringa varžovų gniaužtuose Nuotr.: USA Today – Scanpix
Pau Gasolis atakuoja krepšį Nuotr.: USA Today – Scanpix
O.J. Mayo kova „pirmajame aukšte“ Nuotr.: USA Today – Scanpix
Čikagos „Bulls“ ekipą į pergalę vedė 31 tašką pelnęs Jimmy Butleris Nuotr.: USA Today – Scanpix
Joakimas Noah sveikina galingą dėjimą atlikusį Jimmy Butlerį Nuotr.: USA Today – Scanpix

Čikagos „Bulls“ krepšininkai sėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio dėka savo žiūrovų akivaizdoje 91:82 (11:16, 28:22, 32:30, 20:14) pranoko Milvokio „Bucks“.

Be Kirko Hinricho rungtyniaujanti Čikagos ekipa NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 2:0.

Tomo Thibodeau auklėtinius į pergalę vedė antrame mače iš eilės savo atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą pagerinęs Jimmy Butleris.

Pirmajame serijos susitikime 25 taškus į „Bucks“ krepšį įmetęs gynėjas šį kartą žaidė beveik be keitimų – 46 minutes ir per jas pelnė 31 tašką bei atkovojo 9 kamuolius.

Jasono Kiddo auklėtiniai viso susitikimo metu atkakliai priešinosi varžovams, o paskutiniajame kėlinyje likus žaisti 9 minutes dar pirmavo 74:71.

Vis tik tada Butleris inicijavo „Bulls“ spurtą 13:0, kuris ir nulėmė kovą dėl atšokusių kamuolių 64:48 laimėjusių šeimininkų antrąją pergalę.

Po traumos atsigaunantis Čikagos klubo įžaidėjas Derrickas Rose‘as šiose rungtynėse prametė pirmus septynis savo metimus, tačiau vien per trečiąjį ketvirtį surinko 12 taškų.

„Bulls“: Jimmy Butleris 31 (9 atk. kam.), Derrickas Rose‘as 15 (9 rez. perd.), Mike‘as Dunleavy 12, Pau Gasolis 11 (16 atk. kam.), Nikola Mirotičius 8, Joakimas Noah 6 (19 atk. kam.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 22, Michaelas Carteris-Williamsas, 12, Johnas Hensonas, Ersanas Ilyasova, O.J. Mayo ir Jerrydas Baylessas po 8, Zaza Pachulia 7.

Butlerio pasirodymas:

2015-04-21 16:51
PO dar labiau išryškėjo gera Bulls gynyba ir tragiškas Bucks puolimas.Jau RS Bucks puolimas buksavo,o kai susidūrė su viena geriausiai besiginančių komandų,tai puolimas išvis užstrigo.Jei Čikaga neatsipalaiduos,tai seriją ims 4:1.Maximum 4:2.

--
2015-04-21 10:31
0MGL0LWTFmayo kazkada buvo rimtai vertinamas su perspektyvom dabar turbut kaip ir sandersui narkotikai "ateme susidomejima krepsiniu".

Sanderso istorija visai kita, Mayo tiesiog nepateisino i ji detu vilciu ir tiek. Liko normaliu paprastu zaideju daranciu savo darba.

CelticsKiek suprantu is komentaru tai Bucks nesvariai zaidzia. O galvojau komanda kaip komanda.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Antrose rungtynėse tiesiog buvo tokio tipo krepsinis. Nesvariai ar svariai cia jau dzin. Bulls labai prastai atakavo, tai pradejo nervotis/kovoti, Bucks nenusileido, tai ir gavosi tie apsizodziavimai/apsistumdymai. Po varzybu tiek vieni tiek kiti zurnalistams ramiai aiskino " Play Off basket" . Abi komandos labai graziai ginasi. Malonu net ziuret.
2015-04-21 09:24
Kiek suprantu is komentaru tai Bucks nesvariai zaidzia. O galvojau komanda kaip komanda.

TIKRASIS_Donce_3000_Gryzo
Sioje serijoje jau viskas pries savaite buvo aisku: 4-0 arba 4-1 Bulliu naudai. Laukiam rimtos Bulls-Cavs kovos ir steroido totalaus fiasko, verkiant ant suolo....

O cia jums vaikai, uzsidedat ir garsa ant dugno dedat kad prabustumet pries mokyklele, geros dienos mazieji nykstukai :)
2015-04-21 07:44
Aha jam 1 sezonas buvo geriausias, veliau kreive pradejo smukt zemyn..