Tomas Dimša pelnė 23 taškus
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Penkias triuškinamas pergales per 9 dienas iškovojęs Kauno „Žalgiris“ (35-4) į LKL reguliariojo sezono finišo tiesiąją įvažiavo aukštai iškelta galva. Gintaro Krapiko auklėtiniai antradienį namie 92:53 (22:16, 32:16, 21:15, 17:6) sumindė Kėdainių „Nevėžį“.

Kauniečiams iki atkrintamųjų varžybų beliko sužaisti vienas rungtynes – šeštadienį su Vilniaus „Lietuvos rytu“. Šios dvikovos laimėtojai taps reguliariojo sezono nugalėtojais.

Nors „Nevėžis“ Kaune rungtynes pradėjo pelnydami 8 taškus be atsako, tačiau intrigos nebuvo. Willo Cherry vedami kauniečiai dar iki ketvirčio pabaigos įgijo persvarą (20:14), o varžovus triuškinti pradėjo antrajame kėlinyje.

Tomas  Dimša
PTS 23 | REB 6 | AS 2 | ST 2
Tomas Dimša antrajame kėlinyje pelnė 9 taškus ir po jo taškų greitoje atakoje, kai apsisukęs ore 360 laipsnių bandė įdėti į krepšį, „Žalgiris“ įgijo 22 taškų pranašumą – 51:29.

Po ilgosios pertraukos kauniečių persvara pasiekė 30 taškų ribą (69:39) ir likusi dvikovos dalis tebuvo formalumas.

„Žalgirio“ gretose Jamesas Andersonas aikštėje nepasirodė, Paulius Jankūnas ir Artūras Gudaitis net nebuvo registruoti, o Cherry po pirmojo kėlinio į aikštę taip pat nebegrįžo.

LKL čempionams tai buvo vienuolikta iš eilės pergalė. Pastarąsias penkerias rungtynes jie laimėjo vidutine 31,2 taško persvara.

„Žalgiris“: Tomas Dimša 23, Vaidas Kariniauskas, Willas Cherry ir Siimas Sanderis Vene po 9, Darius Songaila ir Vytenis Lipkevičius po 8.

„Nevėžis“: Thomasas Davisas 15, Roderickas Camphoras, Vaidotas Volkus ir Marcusas Monroe po 10.

Gintaras Krapikas („Žalgirio“ vyr. treneris): „Tiems, kas mažiau žaidė, šiandien buvo galimybė pasiruošti ir save „pasisiūlyti“ lemiamoms reguliaraus sezono rungtynėms šeštadienį. Visgi tomis rungtynėmis namie išsiaiškinsime, kuri komanda reguliariajame sezone buvo stipriausia.

Gerai, kad šiandien pagrindiniai žaidėjai savotiškai pasiruošė šeštadieniui, kadangi jie treniravosi, bet nežaidė, o kiti, kurie žaidžia mažiau, turėjo progą pasirodyti.“

Mindaugas Budzinauskas („Nevėžio“ vyr. treneris): „Mūsų gretos šiandien ne tik kad praretėjusios, bet visai išretėjusios. Išėjome rungtynėms pasiruošę, susikaupę ir „Žalgiris“ tikriausiai nesitikėjo tokio mūsų nusiteikimo. Gal po to išsigandome, kad pirmaujame, pradėjome skubėti, metimai buvo neparuošti ir tokia komanda kaip „Žalgiris“ iš karto pasinaudojo. Kad ir kaip keista, pralaimėjus tokiu skirtumu, bet galiu pagirti komandą, kad stengėsi ir kovojo. Mums tai buvo gera treniruotė, kadangi nebegalime treniruotis normaliai 5 prieš 5.“

Išsamesni trenerių komentarai:

Graži „Nevėžio“ ataka:

2015-04-21 22:05
1999Kokie įžvalgus bnews, LKL turnyrinėje lentelėje nesulaukė šeštadienio, o jau įrašė ritui vienu pralaimėjimu daugiau, šaunuoliai už įžvalgumą....

O jau pataisė....
2015-04-21 21:19
2015-04-21 20:47
Zaide praktiskai Zalgirio jaunimas ir tai sunesiojo kaip turi buti kai vainauskiniu raudonosios atliekos visada aria pagrindine sudetimi.
-2
2015-04-21 20:33
sdf
2-3 sudetimi sunesiojo kedanius
2015-04-21 20:31
dimsa atrode labai gerai siandien, kad ir pries nevezi :)
2015-04-21 20:25
Nekrepkit demesio y vaika. Matos tevas girtas galva atidauzes neblogai.

--
2015-04-21 19:37
cartersnenustebsiu,kad bus sutartos rungtynes ir nevezis tycia pralos.

nenustebsiu jei dar parasysi kad nevezis favoritai, nes matosi kad rimtai suzalota galva paskaicius tavo komentarus :D
2015-04-21 18:35

O tu gali nustebti ar vel apsisiksi kaip ir per paskutines Zalgirio rungtynes kai prognozavai viena, bet gavai eiline porcija i snuki?