Georgios Printezis neskubėjo džiaugtis, kol serija nebaigta
Nuotr. AP – Scanpix

Pirėjo „Olympiakos“ vakar namuose po atkaklios kovos 73:71 įveikė „Barcelona“ komandą ir, iškovojęs antrą pergalės iš eilės, serijoje išsiveržė į priekį 2-1. Po laimėto mačo Graikijos klubo treneris Ioannis Sfairopoulos džiaugėsi savo auklėtinių darbu gynyboje.

„Tokiose rungtynėse neįmanoma išvengti blogų momentų, tačiau mūsų gynyba ketvirtame kėlinyje buvo puiki ir dėl to „Barcelona“ jo metu pataikė tik vieną metimą iš žaidimo“, – akcentavo treneris.

Tuo metu ispanų treneris Xavieras Pascualis teigė, kad rungtynės galėjo pakrypti į bet kurią pusę ir žadėjo pratęsti kovą serijoje.

„Abi komandos galėjo laimėti šį mačą, tačiau rungtynių pabaigoje pergalę pasiekė „Olympiakos“. Mes prastai atakavome rungtynių pabaigoje, tačiau turėjome šansų laimėti. Tikiuosi, jog išlyginsime serijos rezultatą ir viską lems penktosios rungtynės“, – optimistiškai kalbėjo treneris.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Georgios Printezis, kuris pelnė 19 taškų. Pasak puolėjo, ši serija jam primena finalą.

„Tai buvo dar vienas finalo mačas, jeigu galiu taip pasakyti. Bet mes dar turime laimėti vienas rungtynes. Varžovai žaidžia pavojingai, ypač puolime. Šiuo metu turime pamiršti šią pergalę ir tęsti pradėtą darbą“, – neskubėjo džiaugtis vienas „Olympiakos“ lyderių.

Lemiamomis galinčios tapti rungtynės ketvirtadienį vyks Graikijoje.

2015-04-24 00:17