Gintautas Vileita pelnė 40 taškų, tačiau pergalei to neužteko. „Panevėžio“ krepšininkai SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) antrojo diviziono rungtynėse namie po pratęsimo 106:111 (21:25, 26:27, 28:19, 21:25, 10:15) nusileido Valmieros „Lačplėša alus“ ekipai.

Likus žaisti 4 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos panevėžiečiai priekyje buvo 7 tašku skirtumu (89:82), tačiau laimėję 3 minučių atkarpą spurtu 13:5 svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (95:94), o vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Andrejus Jansonas padidino Valmieros pranašumą iki 2 taškų (96:94).

Pratęsimą išplėšė Vaidas Trepočka, kuris likus žaisti 23 sekundes pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą (96:96).

Pratęsime jau sėkmingiau rungtyniavo svečiai. Nors likus žaisti vienai minutei ir 45 sekundės komandas skyrė tik 1 taškas (102:101), tačiau sėkmingiau pratęsimo pabaigą sužaidę Ainaro Bagatskio auklėtiniai iškovojo pergalę.

Įspūdingai šiose rungtynėse rungtyniavęs Vileita pagerino SEB BBL rezultatyvumo rekordą. Gynėjas per 45 minutes pelnė 40 taškų (9/13 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 13/17 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Valmieros ekipą į pergalę ir vėl vedė Vladimiras Štimacas. Serbas per 36 minutes surinko 31 tašką (10/14 dvitaškių, 11/19 baudų), atkovojo 17 ir perėmė 3 kamuolius, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Panevėžys“: Gintautas Vileita 40 taškų, Virginijus Sirvydis 21, Paulius Staškūnas 12, Ridas Globys 13, Giedrius Jankauskas 11.

„Lačplėša alus“: Vladimiras Štimacas 31 taškas, Rashadas Phillipsas 28 (7 atk. kam.), Andrejus Jansonas 18, Sandis Amolinsas 16.

Atrinkti (0) Visi (11)
Kuperiui: tai kad nezais jau Zalgiris su Lacplesa alus is 2diviziono
2007-03-04
Oi laukiu laukiu Zalgerio ir Alaus varzybu tikuosi Stimacas duos prisisikt Zalgeriui
2007-03-04
+2
SMS
Ablomas> valmiera tj nea Zalgiris..atsisklejst wietos nera.
2007-03-04
+2
SMS
wisas rungtynes zajde...mldc
2007-03-04
+2
Neisnaudojo zalgiris stimaco, pasirodo jis gali neblogai rungtyniautii.
2007-03-04
+2
Ko cia dziugtis juk Stimac ne lietuvis, o serbas!! Suzinojau, kad Gaidamavicius serga gripu!!
2007-03-03
+1
Jun1or > nu jo stimacas nesveikas, del lietuvos krepsinio kelimo sutinku, taciau kazkokiu skolu zalgiris bagatskiui turi ir beto jis jau priprates stimaco snuki todel stimaci ten ir nusiunte
2007-03-03
-2
Štimacas tai žvėris. Jau berods 3 jo tokios nesveikai įspūdingos rungtynės. Gaila, kad visi kalba jog reikia kelti Lietuvos krepšinį, tačiau daroma atvirkšičiai. Turiu galvoje, kad Štimacas atsidūrė Latvijoje, o ne Lietuvos klube.
Vileita tai fuksiukas čia :) jo diena matyt buvo :)
2007-03-03
-1
Vileita įspūdigai, o Štimacas manęs jau nebestebina.
2007-03-03
+2
Ne nu Stimac tai losia ispudingai. Idomu butu paziuret jo rungtynes pries zalgiri, kiek sugebetu sumesti.