Jasonas Terry privalės paploninti piniginę
Nuotr. AP – Scanpix
Savo aktoriniais sugebėjimais rungtynių teisėjų neįtikinęs Hjustono „Rockets“ klubo žaidėjas Jasonas Terry sulaukė sankcijų iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA).

Lyga pranešė, jog išanalizavus antrųjų ketvirtfinalio rungtynių su Dalaso „Mavericks“ trečiojo kėlinio epizodą, kada 37-erių metų 188 cm ūgio gynėjas siekė išprovokuoti varžovo pražangą, buvo nuspręsta skirti Terry 5 tūkst. JAV dolerių baudą.

„Rockets“ veteranas tame mače per 24 minutes pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balo.

111:99 rungtynes laimėjęs Hjustono klubas serijoje iki keturių pergalių užtikrintai pirmauja 2-0.

2015-04-23 17:34