Blake'as Griffinas žaidė labai galingai, bet suklydo lemiamu momentu ketvirtajame kėlinyje
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Los Andželo „Clippers“ ekipą antrosiose NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse su San Antonijaus „Spurs“ į priekį tempęs, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje apmaudžiai suklydęs Blake'as Griffinas negali sau atleisti dėl šio epizodo.

Šeimininkams pirmaujant 94:92 „Clippers“ turėjo kamuolį, o Griffinas nusprendė imtis inciatyvos.

Varžovus aukštaūgis pabandė suklaidinti driblingu, tačiau nesugebėjo suvaldyti kamuolio – „Spurs“ įį perėmė, o Patty Millsas jau kitoje aikštės pusėje išprovokavo pražangą, po kurios realizavo dvi baudas ir išlygino rezultatą.

Per likusias 8,6 sek. „Clippers“ rezultatyvios atakos nebesurezgė ir mačas persikėlė į pratęsimą.

„Visas 100 proc. kaltės dėl pralaimėjimo krenta man. Mes pirmavome dviem taškais, o aš gavau kamuolį. Man reikėjo atlikti gerą metimą arba išprovokuoti pražangą, tačiau aš suklydau“, – graužėsi aukštaūgis.

Per pratęsimą „Spurs“ įrodė savo pranašumą 111:107 ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 1-1. Griffinas šiame mače pasižymėjo surinkdamas pirmą karjeroje trigubą dublį – 29 taškai, 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų.

Trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės vyks San Antonijuje.

Griffino klaida:

2015-04-23 22:59
Anonimaskokia pavardė komentatoriaus kur pirmas kalbėjo?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Kevin Harlan
2015-04-23 21:51
Va taip įgaunama patirtis :)
2015-04-23 21:21
normaliai tas Griffinas elgiasi ir zaidzia. Matosi, kad zmogui komanda rupi, pergyvena, nors atliko triguba dubli, vezliukui RW tai dzin butu ta pergale, svarbu rodikliai geri, kai taiklumas vos 40% siekia. Zaidejas jaunas, su kiekvienu sezonu darantis progresa. Po keliu metu bus klasika Davis ir Griffino susiremimai, siu laiku "Timmy vs. Dirk" tik prastesne versija :D
2015-04-23 17:24
*trajaku:-)

--
2015-04-23 17:23
Gal po šitos klaidos supras,kad jis nėra įžaidėjas ir vistik ne jam reikia varinėtis kamuolį ties trakaku.

--
+1
2015-04-23 14:04
to korsakui
glusai tu lac turejo kazka daryt nes buvo like 5s iki atakos o iki kelinio 15s zabaliau
2015-04-23 14:03
to korsaras
Jie kamuolio negalejo laikyt iki rungtyniu pabaigos, todel spursai net nebutu prasizenge, o butu bande apsigint.
2015-04-23 13:59
Korsaras
Isvis nesuprantu nx kazka reikejo daryti? Juk pirmavo 2 taskais ir dar kamuolis buvo ju rankose. Tad Spurs tikslas buvo kuo greiciau prasizengti. Griffinui isvis nereikejo jokiu klaidingu judesiu daryti, o tiesiog jei nebuvo galimybes Paului atiduoti kamuoli, kad baudas sumestu abi, tai jam paciam reikejo tvirtai suspausti kamuoli ir laukti kol prasizengs.
2015-04-23 13:33
taip ir buna kai darai tai kas tau nepriklauso. paskutinemis sekundemis kamuoli turi laikyt tik izaidejas, kad nebutu tokiu nesamoniu. va pasimokys gal dbr. bus jam vaidint hero
2015-04-23 13:24
kokia pavardė komentatoriaus kur pirmas kalbėjo?