Vita Kuktienė kartu su Žironos „Uni“ komanda triumfavo Ispanijos moterų lygoje
Žironos „Uni“ komandos lietuvės Vitos Kuktienės karjeroje – naujas įrašas.Lietuvos rinktinės žaidėjos atstovaujama ekipa antrose Ispanijos moterų lygos finalo serijos rungtynėse savo aikštėje 72:54 (22:16, 19:12, 17:10, 14:16) sutriuškino Salamankos „Perfumerias“ krepšininkes bei tapo pirmenybių čempione.

34-erių metų iš Ukmergės kilusi žaidėja mačą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Žironos komandą į pergalę šiose rungtynėse vedė 22 taškus pelniusi ir 10 kamuolių atkovojusi Debbie Ibekwe. „Perfumerias“ gretose išsiskyrė Marta Casademont su 13 taškų.

Prieš šį sezoną į Ispaniją persikėlusi Kuktienė šios šalies pirmenybėse iš viso sužaidė 31 rungtynes, per kurias vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 24 minutes, rinkdavo po 7,6 taško, atkovodavo po 2,9 kamuolio ir atlikdavo po 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

2015-04-24 22:46
w
Kviečiama buvo kasmet į rinktinę , bet neidavo dėl trenerio Paulausko , o kai šį atleido , tai ir sutiko žaist. Sveikinimai tapus čempione !
2015-04-24 09:08