Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje nušlavė varžovus
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa labai priartėjo prie triumfo Europos taurės varžybose.

Turnyro finalo pirmosiose rungtynėse svečiuose „Chimki“ 91:66 (21:19, 19:14, 19:21, 32:12) sutriuškino Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ krepšininkus, kurie atsakomosiose finalo rungtynėse Rusijoje privalės panaikinti net 25 taškų deficitą.

Rungtynių pradžioje komandos kovėsi taškas į tašką, o antrąjį kėlinį „Chimki“ pradėjo spurtu 8:0, leidusiu įgyti dviženklę persvarą – 29:19.

Ispanai neketino pasiduoti ir nors iniciatyvą savo rankose laikė „Chimki“, šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo iki minimalaus skirtumo – 51:53.

Visus taškus šiame mače sudėliojo paskutinysis kėlinys, kurio pirmąją pusę Petteri Koponeno vedami svečiai laimėjo 21:4 ir atitrūko – 80:58.

Las Palmo ekipai po tokio rusų smūgio atsigauti nepavyko. Ji nepelnė taškų paskutinių dviejų rungtynių minučių metu ir leido varžovams dar labiau pagilinti jų duobę – 91:66.

Atsakomasis susitikimas bus žaidžiamas balandžio 29 dieną, trečiadienį, Chimkuose.

„Chimki“: Petteri Koponenas ir Jegoras Vialcevas po 18, Paulas Davisas 17, Tyrese‘as Rice‘as 13.

„Gran Canaria Herbalife“: Kyle‘as Kuričius 23, Eulisas Baezas 18 (7 atk. kam.), Albertas Oliveris.

2015-04-25 15:17
Sveikinimai Kurtinaičiui.Padarė tai,ką ir privalėjo padaryti.Atsakomasis mačas bus kaip treniruotė.Gali jau pradėt galvot apie kitų metų EL ir sudėti.

--
2015-04-25 11:47
Ko jis tam ryte nemates? buvo,treniravo per pusantru metu laimejo viskas kas tik buvo imanoma,bet vadovybe tuomet pareiske kad kurtis netraukia eurolygos lygio :) ir tai buvo sprendimas nesuvokiamas... kas ir pasimate veliau akivaizdziai,jei gerai pamenu pati pirma sezona kurtis jau su rusu klubu laimejo vtb lyga :)
2015-04-25 11:05
HI
lizinginistai neberengiamas final 4?

nu ir atsilikelis ;DD jau ne pirmi metai taip
2015-04-25 09:55
Puikus treneris, aciu uz viska ka nuveike su Vilniaus Lietuvos rytu, noreciau vel matyti ji Ryte, bet tai aisku tik svajones, panasios kaip Zalgiris su Kazlausku, linkiu sekmes Rimai Eurolygoje!

Kurtis
Kurtis Eurocupo siaubu tampa :) Šaunuolis. Ir labai smagu, kad kažkam labai sekasi. Linkiu ir Eurolygoje taip
2015-04-25 00:56
voodoo
puikus treneris, sveikinimai. nematau sansu ispanams atlosti 25akis, ir taip gran canaria issoko auksciau bambos. idomu kokie treneriai yra laimeje daugiausiai europos tauriu...
2015-04-25 00:49
ps
Idomiau, ka sodins Indonezijos ciabuviai nei is kur rusai trauks $ eurolygoms ar maistui
teisingai
ximki ar xujimki koks skirtumas, vistiek gavno
2015-04-25 00:29
kirvis
teisingai,Chimki pagal sudeti tuos ispanus turetu sunesiot i vienus vartus. tik va klausimai ar rusai paliks uz vairo Kurtinaiti kitam sezonui?labai jau banguotas tas Chimki sezonas
2015-04-25 00:06
PauliusO kur Marko Popovič ? Trauma ar kas jam ,kad nebežaidžia chimki.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

panašu, kad traumuotas, nes jau nepirmos rungtynės kaip nežaidžia ir VTB
2015-04-25 00:04
Paulius
O kur Marko Popovič ? Trauma ar kas jam ,kad nebežaidžia chimki.

--
Paulius

--
2015-04-24 23:57
*Kurčiui
2015-04-24 23:56
Solidi pergalė ir galima drąsiai sakyti sudėti visi taškai ant "i" net nesužaidus atsakomojo mačo, Aišku, su tokia sudėtimi, kokią turi Chimkai būtų gęda nelaimėti Europos taurės. Sveikinimai Kučiui.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 17