Benas Veikalas savo komandoje buvo ketvirtas pagal rezultatyvumą
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Vokietijos pirmenybėse dviejų lietuvių atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (22-10) ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 88:84 (34:22, 25:21, 15:20. 14:21) įveikė Miuncheno „Bayern“ (24-8) komandą.

Benas Veikalas per 28 minutes į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/2 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Tadas Klimavičius ant parketo praleido 24 minutes, per kurias prie pergalės pridėjo 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prarado kamuolį ir 4 kartus pažeidė taisykles.

2015-04-26 13:07