LMKL rinktinė nugalėjo „Superberniukus“

2007-03-04 16:57
Rokas Buračas, „BasketNews.lt“ koresp.

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) žvaigždžių dienos šventėje „Superberniukai“ antrus metus iš eilės neprilygo LMKL rinktinei. Sekmadienį Kaune vykusioje šventėje LMKL žvaigždės savo varžovams nepaliko jokių vilčių ir šventė pergalę 20:16.

LMKL krepšininkėms įtikinamai pirmaujant dvikovos pabaigoje rezultatą nuspręsta sumažinti, tačiau pergalės „Superberniukai“ nepasiekė.

„Superberniukų“ rinktinė, sudaryta iš Lietuvos pramogų, politikos ir verslo žvaigždžių, LMKL krepšininkėms priešinosi tik per pirmąsias mačo minutes (5:5), tačiau netrukus „Supermergaitės“ atitrūko ir laimėjusios atkarpą 15:0 įgijo solidžią persvarą (20:5).

„Superberniukų“ taškų badą nutraukė Lietuvos Respublikos Seimo narys Gintaras Steponavičius, po kelių nesėkmingų bandymų pelnęs taškus iš po krepšio (7:22). Vis dėlto „Superberniukams“ mažinti deficito nesisekė. Jie ne tik nepataikydavo baudų, bet nesugebėdavo pelnyti taškų iš po krepšio. Tuo tarpu LMKL žvaigždės nesunkiai didino pranašumą, kuris baigiantis antrajam ketvirčiui pasiekė 18 taškų ribą (34:16).

Per paskutinį mačo, kuriame buvo žaidžiami 3 kėliniai po 8 minutes, negrabiai kamuolį perdavinėjusiems „Superberniukams“ ir toliau nesisekė priartėti. Dažnai jų metimai nepasiekdavo lanko, o LMKL krepšininkės nesunkiai išlaikė persvarą. Tiesa, „Superberniukai“ pernelyg nesistengė – komandos treneris Jogaila Morkūnas per minutės pertraukėles ir per rungtynes nevengė rašyti trumpųjų žinučių.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 16 sekundžių „Supermergaitės“ pirmavo 49:32, tačiau po ilgų diskusijų buvo nuspręsta „Superberniukams“ dovanoti dar vieną galimybę. Mačo organizatoriai nusprendė pakeisti rezultatą į 16:15 „Superberniukų“ naudai ir suteikti jiems vieną minutę persvarai išlaikyti.

To padaryti Lietuvos LMKL rinktinės varžovams nepavyko – Daina Staugaitienė pelnė tritaškį, o du taškus pelniusi Sandra Baliutavičiūtė lėmė „Supermergaičių“ pergalę 20:16.

Naudingiausia rungtynių žaidėja buvo pripažinta Vilniaus TEO ekipos puolėja Katie Douglas. „Superberniukų“ komandoje naudingiausiu tapo LR Seimo narys Steponavičius.

„Supermergaitės“: Katie Douglas 12 taškų, Sandra Baliutavičiūtė ir Ligita Kinkevičienė po 8.

„Superberniukai“: Gintaras Steponavičius 10, Rimas Kurtinaitis 8.

gaila kad ne Vln vyko, buciau nuejes paziureti... turejo but tikrai idomu.. :)
o kad rezultata sumzino, tai nieko blogo nematau... cia juk shou... cia juk svente... kuo idomiau ir linksmiau, tuo geriau... nereikia noreti, kad rezultatas butu 1xx:1xx... ne rezultate esme... o nuotaikoje ir emocijose... :)