Rashaunas Broadusas žaidė sėkmingai, bet pakilti į 4-ąją vietą Utenos komandai tai nepadėjo
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius

Utenos „Juventus“ (24-16) ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarųjį sezoną baigė sunkia pergale išvykoje prieš Kėdainių „Nevėžį“ (7-32), tačiau liko penktoje turnyro lentelės pozicijoje.

„Juventus“ nugalėjo 87:82 (22:16, 26:17, 21:33, 18:16), bet pakilti į ketvirtąją vietą Dainiaus Adomaičio auklėtiniams neleido Alytuje pergalę taip pat iškovojusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (24-16) ekipa, prieš uteniškius turėjusi pranašumą dėl geresnių tarpusavio rungtynių rezultatų.

Per pirmuosius du kėlinius „Juventus“ susikrovė 15 taškų pranašumą (48:33), tačiau praktiškai visą jį iššvaistė per trečiąjį, kurio metu aikštėje dominavo Andriaus Aleksandrovo vedami „Nevėžio“ krepšininkai.

Ketvirtajam kėliniui įpusėjus Aleksandrovas tritaškiu apskritai išvedė šeimininkus į priekį (77:76), ir nuo tos akimirkos iki paskutinės minutės komandos žengė koja kojon.

Visgi paskutinį žodį šiame mače tarė ne 25 taškus pelnęs „Nevėžio“ snaiperis, o „Juventus“ įžaidėjas Rashaunas Broadusas. Per paskutinę minutę amerikietis ramiai realizavo visus 4 baudos metimus, o kėdainiškių mėginimai gelbėtis tritaškiais buvo nevaisingi.

„Juventus“ komanda ketvirtfinalyje kausis su „Pieno žvaigždėmis“, o „Nevėžio“ krepšininkams sezonas jau praktiškai baigtas.

Mindaugo Budzinausko auklėtiniams liko sužaisti vienas dėl galimo lažybų skandalo nukeltas rungtynes su „Mažeikių“ ekipa, kurios jokios įtakos komandų išsidėstymui turnyro lentelėje jau nebeturės. Tiek pergalės, tiek pralaimėjimo atveju „Nevėžis“ liks 9-as.

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 21, Arvydas Šikšnius 12, Simas Buterlevičius 12, Vaidas Čepukaitis 10, Egidijus Dimša 10.

„Nevėžis“: Andrius Aleksandrovas 25 (6/10 trit.), Marcusas Monroe 19, Vaidotas Volkus 17, Roderickas Camphoras 8, Rytis Biliartas 6 (8 atk. kam.).

2015-04-26 19:47