Sėkmingo Andrėjaus Kirilenkos žaidimo CSKA pergalei nepakako
Nuotr. RIA Novosti - Scanpix
Maskvos CSKA (26-4) ekipa paskutiniajame Vieningosios lygos reguliariojo sezono ture patyrė sensacingą nesėkmę. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 104:107 (32:24, 25:22, 24:23, 23:38) turėjo pripažinti Saratovo „Avtodor“ (17-13) pranašumą.

Tiesa, CSKA krepšininkai jau anksčiau buvo užsitikrinę reguliariojo sezono nugalėtojų vardą, todėl ši nesėkmė jiems nieko nereiškia. Nieko ši pergalė nelėmė ir Saratovo klubui, kuris reguliariajame sezone liko septintas.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „raudonarmiečiai“ dar pirmavo 81:69, tačiau netrukus svečiai surengė spurtą 8:0, kuris išlygino rezultatą – 85:85. Galingai puolime žaidę „Avtodor“ krepšininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose iki finalinės sirenos, kuriai nuskambėjus šventė netikėtą pergalę.

Maskvos komandos neišgelbėjo net ir puikus Andrejaus Kirilenkos pasirodymas. Puolėjas per 23 minutes surinko 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 10/10 baudos), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.

CSKA: Andrejus Kirilenka 18 (11 atk. kam.), Milošas Teodosičius 17 (8 rez. perd.), Pavelas Korobkovas 13.

„Avtodor“: Courtney Fortsonas 31 (9 rez. perd.), Jeremy Chappellas 24, Micah Downsas 18.

2015-04-26 19:26