Tadas Klimavičius atliko dvigubą dublį
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Skambią pergalę Vokietijos krepšinio lygoje įsirašė Bonos „Telekom Baskets“ (23-10) komanda, kuriai atstovauja Benas Veikalas ir Tadas Klimavičius. Lietuvių ekipa išvykoje per du pratęsimus 101:99 (20:23, 18:19, 31:11, 12:29, 11:11, 9:7) nugalėjo Hageno „Phoenix“ (11-22) komandą.

Pergalę Bonos komandai lėmė Ryano Brookso dėjimas sugavus kamuolį ore po Klimavičiaus perdavimo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 16 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai) per 30 minučių pelnęs Veikalas. Jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir prarado po 2 kamuolius bei 2 sykius prasižengė.

Klimavičius per 29 minutes pelnė 13 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/4 baudos), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 2 metimus, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 6 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kitose rungtynėse Lauryno Samėno atstovaujama Triero TBB (7-23) komanda svečiuose 74:80 (17:19, 18:16, 11:22, 28:23) nusileido Braunšveigo „Basketball“ (16-17) komandai.

Samėnas dvikovą pradėjo starto penkete, bet per 22 minutes tepelnė 3 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Bonos komanda 18 ekipų turnyre žengia ketvirta, o Triero – septyniolikta.