Benas Gordonas ir Michaelas Reddas kartu sudėjus pelnė 100 taškų. Nors rezultatyvesnis buvo Milvokio „Bucks“ žaidėjas Reddas, jo komanda buvo priversta pripažinti pralaimėjimą. Namie žaidusi „Bucks“ 121:126 (31:28, 23:24, 36:26, 21:33, 10:15) nusileido Gordono vedamai Čikagos „Bulls“ ekipai.

Gordonas pet ketvirtąjį mačo kėlinį pelnė net 20 taškų ir padėjo „Bulls“ krepšininkams panaikinti 18 taškų deficitą. Surinkęs 48 taškus jis pasiekė asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Bucks“ krepšininkai buvo priekye 100:82, tačiau persvaros šeimininkams išlaikyti nepavyko. Gordono vedama „Bulls“ pavijo ir po Čikagos ekipos lyderio dvitaškio likus žaisti 11,6 sekundės „Bulls“ pirmąkart išsiveržė į priekį – 111:110.

Tuomet krepšį netaikliai atakavo Reddas, tačiau kamuolį sugriebęs Rubenas Pattersonas realizavo vieną baudą ir išlygino rezultatą. Desperatiškas Chriso Duhono metimas iš pusės aikštės aidint finalinei sirenai buvo netikslus.

Reddo dvitaškis likus žaisti 39,7 sekundės iki pratęsimo pabaigos sumažino „Bucks“ deficitą iki dviejų taškų – 122:120. Tačiau per paskutines 11,2 sekundės Hinrichas realizavo keturis baudų metimus ir išplėšė pergalę Čikagos ekipai.

Po nesėkmės Reddas buvo nusivylęs, o savo rezultatyvumo nesureikšmino. Tai antras kartas šį sezoną, kai Reddas pelnė daugiau nei 50 taškų, o jo ekipa pralaimėjo. „Nemanau, kad surinkti 50 taškų yra gerai, kadangi komanda nesugeba laimėti“, – po dvikovos pareiškė Reddas.

„Bucks“: Michaelas Reddas 52 taškai (10/29 dvitaškių, 8/13 tritaškių), Rubenas Pattersonas 17, Maurice’as Williamsas 14 (8 rez. perd., 7 kld.), Andrew Bogutas (11 atk. kam.) ir Charlie Villanueva po 13.

„Bulls“: Benas Gordonas 48 (12/20 dvitaškių, 6/12 tritaškių), Luolas Dengas 27, Kirkas Hinrichas 23 (6 kld).

gerai zaide ir gordonas ir redas taciau geresne komanda nugalejo
2007-03-06
Reddo žemas pataikymas, o Gordono atvirkščiai. Šiaip Bulls komanda labai perspektyvi, jei sugebės išlaikyt sudėtį gali daug pasiekti per artimiausius sezonus.
2007-03-05
+2
Siaip klaidele isivele, Redd pataike 10 is 19 mestu dvitaskiu kas gan yra ispudingas rezultatas, jei kitais metais Bucks islaikys zaidejus tai turetu gerai varyt nes labai nebloga sudeti turi, siais metais traumos sutrukde zaist normaliai.
2007-03-05
+3
ir as galiu 50 tsku imest ,kai per rungtynes 50 kartu meti y kasi :) savanaudis sunsnukis :DDDD