Mike'as Conley priverstas atitrūkti nuo krepšinio
Nuotr. AP – Scanpix
Trečiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse prieš Portlando „Trail Blazers“ komandą veido traumą patyręs Memfio „Grizzlies“ krepšininkas Mike'as Conley buvo priverstas gultis ant operacinės stalo.

Skelbiama, kad 27-erių metų 185 cm ūgio žaidėjui pirmadienį buvo sėkmingai atlikta veido operacija. Atakų organizatoriui lūžiai buvo diagnozuoti po susidūrimo su „Trail Blazers“ atstovu C.J. McCollumu trečiajame kėlinyje.

„Kol kas daug informacijos neturime, tačiau žinome, jog viskas praėjo sėkmingai. Dabar žiūrėsime, kaip vyks gydymas. Atsivėrusią spragą bandysime užkamšyti visi kartu. Šį sezoną mus retino traumos, kurios privertė mus susivienyti“, – teigė „Grizzlies“ treneris Dave'as Joergeris.

Vis dar nėra aišku, kurį laiką Conley negalės rungtyniauti.

Trauma pasibaigusiame mače Conley per 26 minutes pelnė 14 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o be jo likusi „Grizzlies“ svečiuose 115:109 nugalėjo Portlando ekipą ir atsidūrė per žingsnį Vakarų konferencijos pusfinalio.

Gynėjo vietą startiniame penkete ketvirtajame serijos mače, kuris bus žaidžiamas naktį iš pirmadienio į antradienį, turėtų užimti Beno Udrihas.

Conley šį sezoną NBA sužaidė 73 rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnydavo po 15,8 taško, atkovodavo po 2,9 ir perimdavo po 1,3 kamuolio bei atlikdavo po 5,3 rezultatyvaus perdavimo.