Be pralaimėjimų Izraelio vyrų krepšinio lygoje žygiuoja Tel Avivo „Maccabi“ klubas. Čempionų titulą ginanti „Maccabi“ komanda sekmadienį išvykoje 98:75 (21:17, 20:21, 26:23, 31:14) nugalėjo „Givat Shmuel“ krepšininkus.

Simas Jasaitis prie Tel Avivo klubo pergalės prisidėjo 9 taškais (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų). Puolėjas per 25 minutes atkovojo 3 atšokusius kamuolius bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Nikola Vujčičius. Kroatas per 25 minutes įmetė 23 taškus. Sharonas Sasonas prie pergalės prisidėjo 19 taškų, kuriuos surinko per 17 žaidimo minučių.

„Maccabi“ lieka vienintele Izraelio lygos ekipa, nepatyrusia pralaimėjimo kartėlio. Tel Avivo krepšininkai laimėjo visas 12 žaistų rungtynių ir keturiomis pergalėmis lenkia antroje vietoje žygiuojančią „Bnei HaSharon“ komandą.