Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Stipriausia BasketNews.lt taurės devintų klasių komanda tapo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos auklėtinių ekipa. Ji antradienį namų aikštelėje 71:68 nugalėjo Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos auklėtinius ir antrą kartą mokyklos istorijoje laimėjo šį trofėjų.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo trigubą dublį atlikęs Rokas Tamulevičius. Jis pelnė 28 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Kaišiadoriškis taip pat perėmė 7 kamuolius, blokavo 4 metimus ir surinko 51 naudingumo balą.

Nugalėtojams Vytenis Norkūnas pridėjo 19 taškų, o Rimantas Kirkickas – 10.

Rumšiškių komandai Žygimantas Pilipčikas pelnė 28 taškus, Juozas Gedgaudas pridėjo 16, o Arnoldas Urbanavičius įmetė 13.

Trečią vietą devintokų turnyre iškovojo Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, „mažajame“ finale 83:53 nepalikusi vilčių Žiežmarių gimnazijai.

Nugalėtojams Martynas Arlauskas pelnė 36 taškus ir atkovojo 19 kamuolių, Mantas Gliaudys pridėjo 21 tašką.

Žiežmarių gimnazijai Deividas Naudžiūnas surinko 20 taškų.

BasketNews.lt taurės varžybos taip pat vyksta ir tarp 10-12 klasių jaunuolių. Ten kovos dar verda ir nugalėtojai paaiškės gegužės mėnesį.