Augustas Pečiukevičius – pagrindinis Tartu klubo pergalės kalvis
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Augustas Pečiukevičius sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, o jo vedama Tartu „Rock“ komanda svečiuose 71:65 (19:14, 18:17, 15:16, 19:18) įveikė Rakverės „Tarvas“ ir išlygino Estijos čempionato pusfinalio serijos rezultatą 1:1.

Pečiukevičius per 28 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus pažeidė taisykles ir 2 kartus prarado kamuolį.

Kitas Tartu klubo lietuvis Karolis Petrukonis ant parketo praleido vos 4 minutes, tačiau per jas spėjo į varžovų krepšį įmesti 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovoti ir perimti po kamuolį bei kartą prasiežengė.

2015-04-30 02:22