Edgaro Želionio sąskaitoje – dvigubas dublis
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Puikiai rungtyniavęs Edgaras Želionis surinko galingą dvigubą dublį, tačiau to pergalingam Liepojos „Liepaja/Triobet“ komandos startui Latvijos pirmenybių pusfinalyje nepakako.

Ji pirmajame tarpusavio susitikime svečiuose 68:73 (17:16, 22:20, 12:16, 9:8, 8:13) tik per pratęsimą pralaimėjo Rygos VEF klubui ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-1.

Želionis aikštėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 13 kamuolių, po 2 sykius suklydo bei prasižengė.

Tuo metu kitas Liepojos ekipos lietuvis Andrius Mažutis rungtyniavo 28 minutes, pasižymėjo 2 taškais (1/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 3 kartus prasižengė ir sykį suklydo.