Šarūnas Vasiliauskas ir kiti lietuviai neišgelbėjo Sopoto ekipos nuo sutriuškinimo
Nuotr. plk.pl
Sopoto „Trefl“ komandai Lenkijos lygos ketvirtfinalio serija prasidėjo triuškinama nesėkme. Tris lietuvius savo sudėtyje turinti Sopoto ekipa išvykoje 78:101 (15:28, 25:29, 26:27, 12:17) pralaimėjo Zgoželeco „Turow“ klubui su Kirilu Natiažka priešakyje.

Lietuvių tarpe rezultatyviausiai rungtyniavo Eimantas Bendžius. Puolėjas pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir po triskart prasižengė bei suklydo. Bendžius žaidė 27 minutes.

Tautvydas Lydeka per 28 minutes pasižymėjo 7 taškais (3/7 dvitaškiai, 1/1 baudos). Vidurio puolėjas atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, dukart pažeidė taisykles ir sykį suklydo.

Šarūnas Vasiliauskas aikštelėje praleido 18 minučių, pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 4/4 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, prarado kamuolį ir kartą prasižengė.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto legionierius Natiažka pelnė 11 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

„Turow“: Michalas Čilinskis 20, Aleksandras Čižas 16, Damianas Kuligas 14, Tony Tayloras 13.

„Trefl“: Michailas Michalakas 15, Pavelas Leončikas 14, Eimantas Bendžius 12, Šarūnas Vasiliauskas 10.

2015-05-01 15:45
pABUVES RYTE TAPO LABAI PAJEGIU ZAIDEJU, TAI TIK PARODO, KAD NET IR SEDEJIMAS ANT SUOLIUKO RYTE KELIA ZAIDEJU MEISTRISKUMA :d
2015-05-01 15:25
malonu, jog čia galima sužinoti žymiojo Natiažkos karjeros vingius, posūkius, sūkius, stūmoklius, cilindrus nu ir taip toliau...