Daugiau nei du mėnesius dėl lūžusios kojos kaulo nerungtyniavęs Yao Mingas grįžo į aikštę, tačiau Hiustono „Rockets“ pergalės iškovoti nepadėjo. Praėjusią naktį Klivlendo „Cavaliers“ privertė Mingą jaustis tarsi universitete ir namie įveikė „Rockets“ 91:85 (19:20, 24:13, 25:24, 23:28).

Po rungtynių Mingas koją šaldė ledu. Į „Cavaliers“ krepšį aukštaūgis įmetė 16 taškų, be to, kinas atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus ir 5 sykius suklydo. Mingas su „Rockets“ krepšininkais po traumos treniravosi vos kartą. Ir tai buvo galima matyti.

„Antrajame ir trečiajame kėlinyje buvau tarsi universiteto komandos žaidėjas, – teigė „Rockets“ aukštaūgis. – Kartais Klivlendo žaidėjai tiesiog perimdavo kamuolį iš mano rankų“.

„Rockets“ aukštaūgio grįžimą į aikštę apkartino LeBronas Jamesas. „Cavaliers“ lyderis pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatvius perdavimus, o Klivlendo klubas sugebėjo iškovoti pergalę.

Likus žaisti pusantros minutės Tracy McGrady dvitaškiu sumažino „Rockets“ atsilikimą iki dviejų taškų – 82:84. Tačiau netaiklų Jameso metimą pataisė Žydrūnas Ilgauskas, o gynyboje lietuvis perėmė kamuolį iš Mingo. „Cavaliers“ ataką dėjimu į krepšį užbaigė Jamesas, ir „Rockets“ pavyti oponentu nebesuspėjo.

Ilgauskas nugalėtojams per 27 minutes pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškių). Lietuvis atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus bei 2 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 taškai (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Larry Hughesas 22, Drew Goodenas ir Žydrūnas Ilgauskas po 8.

„Rockets“: Tracy McGrady 25 (10/32 metimų), Yao Mingas 16 (11 atk. kam.), Shane’as Battieras 15, Chuckas Hayesas 8 (9 atk. kam.).

nu ka rockets ne kieti yra ir nugalejo
2007-08-04
ne nebesitikejau kad rockets pasivys po atkarpos kai cavs galima sakyt viska pataike treciam kelini. bet viski mac po tragiskos pradzios pabaigoj susvaide ir atsirado itampa. pabaigoj svarbius 4 tsk ilgas sumete. visai geros rungtynes buvo. o del komentatoriaus teko muzika isijungt.
2007-03-06
ilgas gaidys
2007-03-06
Ilgas maladec. Tegu tik zaidzia. Skaiciau kazkur, kad ir "Karalius" ji pagyre
2007-03-06
+1
Vėl įspūdingos Lebrono rungtynės, Ilgas vėl gan blankiai sužaidė, bet svarbu, kad komanda laimi.