Į aikštę po traumų grįžus Stephenui Jacksonui ir Baronui Davisui lietuvis Šarūnas Jasikevičius nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau pergalę iškovojo jų ekipa. „Golden State Warriors“ praėjusią naktį išvykoje 111:93 (26:28, 35:27, 27:16, 23:22) nugalėjo Detroito „Pistons“ komandą.

„Gera turėti Baroną ir Jacksoną grįžusius, – po susitikimo teigė „Warriors“ treneris Donas Nelsonas. – Jie yra du geriausi mano gynėjai, taigi džiugu matyti juos kartu dirbant aikštėje“.

Vis dėlto šįkart į pergalę „Warriors“ klubą vedė Jasonas Richardsonas. Jis pelnė 29 taškus ir pasiekė asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą, o Oklendo komanda nutraukė šešių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Beje, tai buvo pirma „Warriors“ pergalė Detroite nuo 1993 metų lapkričio 28 dienos. Tuomet Detroito krepšininkai nusileido varžovams iš Oklendo 88:91, tačiau po šios nesėkmės laimėjo 11 tarpusavio dvikovų paeiliui.

Šeši „Warriors“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o „Warriors“ tapo pirmaja ekipa nuo vasario 6 dienos, kuri į „Pistons“ krepšį įmetė triženklį taškų skaičių. Į priekį svečiai išsiveržė antrojo kėlinio pabaigoje, kai prieš didžiąją pertrauką laimėjo atkarpą 15:2 ir įgijo 6 taškų persvarą – 61:55.

Trečiajame kėlinyje Oklendo ekipa nemažino apsukų. Ketvirtį „Warriors“ pradėjo pataikę 7 iš pirmų 9 metimų ir „Pistons“ deficitas pasiekė 17 taškų ribą – 61:78. Per likusį laiką intrigos „Pistons“ nebesukūrė.

„Pistons“: Lindsey Hunteris 20 taškų, Tayshaunas Prince‘as 18, Chauncey Billupsas ir Carlosas Delfino po 11, Jasonas Maxiellas ir Chrisas Webberis po 10.

„Warriors“: Jasonas Richardsonas 29,Alas Harringtonas 16 (10 atk. kam.), Baronas Davisas 15, Stephenas Jacksonas 14, Monta Ellisas 13, Andris Biedrinis 12 (10 atk. kam.).