Prasčiausiai iš lietuvių sekėsi Šarūnui Vasiliauskui, kuris prametė 8 metimus
Nuotr. plk.pl
Lietuviai žaidė naudingai, tačiau jų atstovaujama Sopoto „Trefl“ ekipa Lenkijos čempionato ketvirtfinalyje patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

„Trefl“ išvykoje 65:87 (17:26, 11:16, 14:21, 23:24) nepasipriešino Žgoželeco „Turow“ krepšininkams bei serijoje iki trijų pergalių jau atsilieka 0:2.

Rezultatyviausias pralaimėtojų gretose buvo Eimantas Bendžius, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojęs 2 kamuolius, kartą prasižengęs ir blokavęs varžovo metimą.

Tautvydas Lydeka per 18 minučių surinko 13 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei 2 kartus prasižengė.

Šarūnas Vasiliauskas ant parketo praleido 29 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 7 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo atšokusį kamuolį, 4 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

2015-05-02 23:08
man čia pasistojo nevienas klausymas . gal tas bendžius ir neblogas?? juk kaip ten sakė duranto tėvas jis .

kiek jis uždirba? reikia neptunui pasimti ji.