Mantas Česnauskis sužaidė itin sėkmingas rungtynes
Nuotr. Fotodiena.lt/W.Figurski
Donaldo Kairio vadovaujama ir Manto Česnauskio atstovaujama Slupsko „Energa Czarni“ komanda – viena koja Lenkijos čempionato pusfinalyje.

„Energa Czarni“ antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse per pratęsimą 91:84 (14:15, 32:23, 9:23, 23:17, 13:6) palaužė Vroclavo „Slask“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

Kairio auklėtiniai ketvirtojo kėlinio pabaigoje išsigelbėjo paskutinę sekundę. Pratęsimą išplėšė Jerelo Blessingame‘o dvitaškis. Patyręs amerikietis šiame mače iš viso pelnė net 36 taškus.

Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Česnauskis nugalėtojų gretose pagal rezultatyvumą buvo antras. Gynėjas per 25 minutes surinko 15 taškų (4/6 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

2015-05-03 01:32