Trečiąją pergalę iš eilės SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Vilniaus „Sakalai“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namie 85:72 (22:24, 22:18, 20:20, 21:10) nugalėjo ir Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkus.

Aikštės šeimininkams jau antrojo kėlinio pabaigoje po taiklaus Justo Sinicos tritaškio buvo pavykę įgyti 8 taškų pranašumą (44:36), tačiau svečiai vilniečiams nutolti labiau neleido ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau tik 2 taškai (44:42).

34-ąją mačo minutę komandas skyrė vos vienas taškas (71:70), tačiau tada „Sakalai“ 5 minučių atkarpą laimėję įspūdingu spurtu 12:0, įgijo solidžią 13 taškų persvarą (83:70), kurią išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Šiose rungtynėse vilniečiams sustabdyti pavyko rezultatyviausią „Kalev/Cramo“ krepšininką Travisą Reedą. Vidutiniškai po 19 taškų per rungtynes pelnantis puolėjas Vilniuje jų surinko tik 11.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 18 taškų, Justas Sinica 17, Nerijus Strazdauskas 15 (7 atk. kam.), Arnas Labuckas 12, Simas Buterlevičius 7.

„Kalev/Cramo“: Catalinas Burlacu 24 taškai, Kristijanas Kangutas 15, Travisas Reedas 11 (8 atk. kam.).

Berods - Naugarduko gatvėj, „Ekinstos" salėj...
+2
Nu ką, Kurtinaitis tikrai sutvarkė Sakalų komandą. Komanda pradėjo demonstruot labai gerą žaidimą.
2007-03-06
+2
SMS
kurtinajtis paware..
2007-03-06
-1
o cia tai dziuginanti pergale mldc kurtinaitis pradejo dirbt :)
2007-03-06
-1
Malaciai ,noretusi tik kad LKL bent i sheshta vieta uzhkiltu ish septintosios,nes prieshingu atveju tai priesh Zhalgiri atkrintamosiose nieko gero nenusimatys ,o vat priesh Panevezhi ar net Shiaulius ,tai nors shansu butu :p