Sietlo "SuperSonics" ekipos puolėjai Rashardas Lewisas ir Reggie Evansas praleido penktadienio (05.13) treniruotę. Abu krepšininkai susižeidė per trečiąsias Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes su San Antonijaus "Spurs" ekipa.

R.Lewisas pasitempė didįjį kairės kojos pirštą. Incidentas, per kurį krepšininkas susižeidė, įvyko iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus trim su puse minutės. Pirštą amerikietis pasitempė po sūsidūrimo su Timu Duncanu.

Tuo tarpu R.Evansas po rungtynių skundėsi nugaros skausmais.

Vis dėlto R.Lewiso ir R.Evanso traumos nesutrukdė Sietlo klubui laimėti minimaliu skirtumu ir sušvelninti serijos rezultatą iki 1-2.

Ar krepšininkai galės žaisti per ketvirtąsias serijos rungtynes, kurios pirmadienio naktį vyks Sietle, paaiškės tik prieš susitikimą.

Vyriausiasis "SuperSonics" ekipos treneris Nate'as McMillanas viliasi, kad susižeidę žaidėjai pirmadienį pasirodys aikštelėje. "Šiandien (penktadienį, – Red.) jie nesitreniravo. Komandos gydytojai bando juos pastatyti ant kojų ir tikiuosi, kad per ketvirtąjį mačą viskas bus gerai".

Rashardas Lewisas per reguliariojo sezono rungtynes vidutiniškai pelnydavo 20,5 taško ir po krepšiais sugriebdavo 5,5 atšokusio kamuolio. Per atkrintamąsias varžybas jo rodikliai buvo šiek tiek kuklesni – 16,9 taško ir 5,4 atkovoto kamuolio.

Reggie Evansas per reguliariojo sezono rungtynes vidutiniškai pelnydavo 4,9 taško ir atkovodavo 9,3 kamuolio. Per atkrintamąsias varžybas jo rodikliai taip pat sumažėjo – 3,6 taško ir 7,8 atkovoto kamuolio.

2005-05-14 21:26