Taiklus Rido Globio tritaškis likus žaisti 2 sekundes atnešė pergalę „Panevėžiui“. Panevėžiečiai namie po atkaklios kovos 85:84 (14:22, 26:13, 22:27, 23:22) palaužė Klaipėdos „Neptūną“, kuriam tai buvo jau penktoji iš eilės nesėkmė SEB BBL pirmenybėse.

Šiose rungtynėse „Neptūno“ gretose dėl traumų nerungtyniavo Andrius Petkūnas ir Vaidotas Pridotkas. Tuo tarpu „Panevėžio“ komandoje nežaidė Audrius Stašaitis ir Marius Pociukonis.

Likus žaisti 10 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dvitaškį pataikęs Evaldas Dainys padidino „Neptūno“ pranašumą iki 4 taškų (84:80), tačiau netrukus dvi baudas pataikęs Gintautas Vileita sumažino svečių atotrūkį iki 2 taškų (84:82).

Dainys turėjo puikią galimybę padidinti uostamiesčio ekipos persvarą, tačiau abi jo mestus baudos skrieja pro šalį, o likus žaisti 2 sekundes tritaškį pataikęs Globys persvėrė rezultatą savo komandos naudai (85:84).

Išplėšti pergalę „Neptūnas“ turėjo dar 2 sekundes, visgi amerikietis Ronaldas Dorsey prarado kamuolį, o panevėžiečiai iškovojo pergalę.

Antrojo kėlinio pradžioje po taiklaus Michailo Anisimovo dvitaškio „Neptūno“ persvara buvo šoktelėjusi net 11 taškų (26:15), tačiau uostamiesčio krepšininkai solidžios persvaros išlaikyti nesugebėjo ir per prieš ilgąją pertrauką jau penkiais taškais priekyje buvo „Panevėžys“ (40:35).

„Panevėžys“: Gintautas Vileita 23 taškai, Giedrius Jankauskas 19, Tomas Gaidamavičius 9 (10 atk. kam. 7 klaidos), Ridas Globys, Paulius Staškūnas ir Vaidas Trepočka po 6.

„Neptūnas“: Ronaldas Dorsey 23 taškai, Ernestas Ežerskis 21, Michailas Anisimovas 15 (10 atk. kam.), Marius Kasiulevičius 6.

Duobė, kuri kuo toliau tuo labiau gylėja. liūdna
2007-03-07
jie psichologinej duobej ir gilioj paskutines warzybas niekaip pabaigu nesugeba sulost dasiweja issiwerzia ir duobe
2007-03-07
+1
Neptūnas tikrai įkritęs į duobę, bet varžovas irgi buvo pakankamai stiprus...
2007-03-06
+2
Tai ko neparaso, kad siose varzybose Panevezio grwetose del traumu nerungtyniavo: A.Stasaitis ir M.Pociukonis.
2007-03-06
+1
Neptunas kaskokioj duobej man taip atrodo
2007-03-06
-1
Tikrai fantastiskos varzybos Panevezys ant galo susikomplikavo sau padeti, kai neimete 3 baudos metimu, tada jau pagalvojau kad pralaimes, bet fortuna sikart nenusisuko nuo Panevezio, kiek gali nesisekti reikia juk kazkada laimet tokias atkaklias varzybas. Su Lacplesa Alus jau nudege po pratesimo!
2007-03-06
-1
Su pergale panevezieciai!!! Matosi kad atsigauna musu miesto klubas ir kad 3 vieta lkl'e garantuota!!!