Per pirmas šešias ketvirtojo kėlinio minutes Vilniaus „Lietuvos rytas“ tepelnė 3 taškus ir iššvaistė pranašumą, tačiau pergalės iš rankų neišleido. Trys tritaškiai rungtynių pabaigoje leido „Lietuvos rytui“ susigrąžinti persvarą ir įveikti Strasbūro IG ekipą 72:56 (20:15, 20:11, 14:20, 18:10).

Laimėjęs „Lietuvos rytas“ iškopė į ULEB taurės pusfinalį. Pirmąsias rungtynes Prancūzijoje vilniečiai pralaimėjo 13 taškų skirtumu, tačiau namie atsirevanšavo reikiamu 16 taškų skirtumu.

Mindaugas Lukauskis ir Kareemas Rushas pataikė tritaškius ir per pirmas 6 minutes vos 3 taškus pelnęs „Lietuvos rytas“ susigrąžino dviženklę persvarą – 63:52. Po minutės pertraukėlės iš toli pataikė ir Robertas Štelmaheris, o Marijonas Petravičius pelnė dvitaškį ir varžovų ataką sustabdė galingu bloku.

[image=7128 left]Likus žaisti 43,6 sekundės Andrius Šležas pataikė abu baudos metimus, kurie atitolino „Lietuvos rytą“ 16 taškų pranašumu – 70:54. Strasbūro klubas galėjo išlyginti bendrą dviejų rungtynių rezultatą, tačiau Michaelo Smitho tritaškis nelietė lanko.

Dar vieną galimybę išplėšti pratęsimą SIG ekipa turėjo rungtynių pabaigoje. Tomas Delininkaitis likus žaisti 8,2 sekundės pataikė vieną baudą ir skirtumas šoktelėjo iki 16 taškų ribos – 72:56, tačiau paskutinis Afiko Nissimo tritaškis aidint finalinei sirenai buvo blokuotas Matthew Nielseno.

Trečiojo kėlinio viduryje „Lietuvos rytas“ turėjo solidžią 18 taškų persvarą, kai Petravičius realizavo tris baudų metimus iš eilės – 51:33. Tačiau tuomet vilniečių puolimas sustojo ir atkarpą 16:3 laimėję svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 49:54.

Ketvirtąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ pradėjo 7 netaikliais metimais ir taškų badą šeimininkams pavyko nutraukti sužaidus tik 4 minutes, kai skirtumas tarp ekipų besiekė 5 taškus. Vis dėlto „Lietuvos ryto“ spurtas mačo pabaigoje privertė Strasbūro krepšininkus pasitraukti iš kovos dėl ULEB taurės.

Į priekį „Lietuvos rytas“ atitrūko antrojo kėlinio pradžioje. Delininkaitis ir Šležas pataikė po tritaškį ir atkarpą 10:0 laimėjęs „Lietuvos rytas“ įgijo reikiamą 14 taškų persvarą – 30:16. Tokį pranašumą Vilniaus krepšininkams pavyko išsaugoti ir iki didžiosios pertraukos.

12-ąją rungtynių minutę traumą patyrė Strasbūro klubo aukštaūgis Dirkas Madrichas. Po metimo 210 cm ūgio „centras“ nesėkmingai nusileido ant parketo ir susižeidė čiurną. Šį sezoną ULEB taurės turnyre vidutiniškai 4,4 taško rinkęs Madrichas į aikštę nebegrįžo.

„Lietuvos rytas“: Kareemas Rushas ir Marijonas Petravičius po 11 (7 atk. kam., 6 išpr. praž.), Artūras Jomantas 9 (5 per. kam.), Matthew Nielsenas 8, Andrius Šležas ir Robertas Štelmaheris (7 rez. perd.) po 7.

SIG: Charlesas Eidsonas 15, Afikas Nissimas 13, Gauthier Darrigandas 9, Michaelas Smithas ir Johnas McCordas po 7.

su per galr
2012-09-28
Awris > suprantu tavo dziaugsma bet argi nelaikas pas psichologa apsilankyt ?m
2007-03-07
-1
Geros rungtynes buvo. Kai isbarste persvara iki keliu tasku pradejau sese must, sudauziau vaza, jau galvojau ir televizoriu ismest bet lukauskis imete tritaski. Buvo tiesiog zjbs vos i kelnes nepridariau. Dziaugiuosi, kad pavyko pasiekti ispudinga pergale, jau antra diena bonkes is ranku nepaleidziu.
2007-03-07
+2
tOmzz> oficialiai jis Charlesas Patrickas Eidsonas, bet nickname'as Chuckas... Matyt, labai patiko Chuckas Norrisas ;)
2007-03-07
+1
pz mano nervus kj sugadino..... liko nedaug lost o rytas tik 5taskajs lajmi tj pz pradejau fotely spardyt ir stala apvercew. o paskuj tj pz kj pradejo 3taskius metyt tj zjbc buvo
2007-03-07
+2
"SIG: Charlesas Eidsonas 15.. "
o per tv rode kad ten CHUCKas EIDSONas ;-)
2007-03-07
+1
zukauskui taip ar taip jau ragai. jei centras sugeba aikste palikt su neigiamu koficientu jam tikrai ne vieta, nors buna ir nesikmingu varzybu, bet sezonas arteja prie galo, o jis vis tebestoviniuoja tame paciame zaidimo lygyje.
2007-03-07
-1
fhm
na rytas ne tik 4 min gerai lose,jei tik kokias 6 min gryba pjove,bet velaiau suprato,ka mes sdarom juk taip zaisdami nelamaimes ant 14 tsk,tada atidave savo jegas ir sirdi :D:D