Triuškinančią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kauno „Žalgiris“. Tuščioje treniruočių komplekso salėje žaidę kauniečiai be didesnio vargo 92:67 (19:22, 28:14, 25:17, 20:14) sutriuškino „Šiaulius“.

Šiauliečiai „Žalgiriui“ priešino tik 11 minučių, kai antrojo kėlinio pradžioje tritaškį pataikęs Aurimas Kieža padidino „Šiaulių“ pranašumą iki 7 taškų (28:21), tačiau tada lyderio vaidmens ėmėsi „Žalgirio“ naujokas Lorenas Woodsas.

Puolėjas per 6 minutes pelnė 10 taškų ir iniciavo Kauno ekipos spurtą 13:2, po kurio jau 4 taškais priekyje buvo aikštės šeimininkai (34:30), o baigiantis kėliniui komandas skyrė jau 11 taškų. Po ilgosios pertraukos kauniečiai tik dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Žalgirį“ į pergalę vedęs Woodsas per 30 minučių pelnė 23 taškus (9/10 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Žalgiris“: Lorenas Woodsas 23 taškai, Jonas Mačiulis 14, Paulius Jankūnas 12 (9 atk. kam.), Tanoka Beardas 9, Vytenis Jasikevičius 8, Mantas Kalnietis 7.

„Šiauliai“: Aurimas Kieža 16 taškų, Arvydas Čepulis 11, Rolandas Vaičiūnas 8, Darius Pakamanis 7, Tadas Klimavičius, Mantas Ruikis ir Artūras Masiulis po 6.

+1
Nu va, ir tanokos nebereikia :) greiciau nelix tanokas, tuo geriau :)
2007-03-07
-2
jo silinskis issigimes...nei tobuleja nei normaliai ranksluoscius padaweneja..mulkis
2007-03-06
Ablomas
nu nematei tu siauliu ginybos, nes i jas nieko neleido ir nieks netransliavo, todel as lygiai taip pat galiu pasakyt kad zalgirio puolimas buvo tiesiog lb geras, todel woods'as ir sumete tiek tasku...
2007-03-06
+2
Ablomas > nu ne apie silinski geriau patylek, ten kazkoks jis man nenormalus :D
2007-03-06
+3
Tokios rungtynes mazai ka parodo, nes siauliu gynyba buvo labai prasta, tokiose rungtynese ir silinskis gali imest virs 20tsk.