Dar vieną pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje iškovojo Valmieros „Lačplėša alus“ ekipa. Ji namie 92:84 (28:19, 17:16, 26:24, 21:25) nugalėjo Algirdo Brazio treniruojamus Tartu „Rock“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje Latvijos ekipos pranašumas buvo tik 3 taškai (45:42), tačiau laimėję 4 minučių atkarpą spurtu 14:6 „Lačplėša alus“ krepšininkai įgijo solidų 11 taškų pranašumą (59:48), kuris kėlinio pabaigoje buvo šoktelėjęs iki 14 taškų (71:57).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai išlaikė įgytą persvarą ir iškovojo aštuntąją pergalę antrajame SEB Baltijos krepšinio lygos divizione.

„Lačplėša alus“: Edgaras Gabranas (8 rez. perd.) ir Ivanas Bankevičius po 17 taškų, Sandis Amolinsas 14, Juris Andžejevskis 13, Vladimiras Štimacas 11 (15 atk. kam.), Andrejus Jansonas 10.

„Rock“: Tarmo Kikerpillis 23 taškai, Martinas Muurseppas 15, Davidas Bailey 14, Vallo Allingu 13, Marekas Dorotinas 11.

Štimacas demonstruoja ką sugeba. Gal ir išaugs stiprus žaidėjas.
2007-03-06
+2
BC_Zalgirietis
kas tau taip sake kad jie dievai??si latviu komanda yra tolygi neptunui, ar neveziui, o sios yra nesyk irodziysios kad tiek lietrytis tiek zalgiris yra nors ir begalo sunkiai bet vistik kazkaip iveikiami, o jei neiveikimai tai bent jau su jais kovot tikrai uzsivedus imanoma, netaip kaip kokiam atletui. na o beto gal ten kokie popai ar marcelinho tai ir yra jiems autoritetai bet nu tik ne stimacas, kuris nesugebejes pagrindinei sudeti isitvirtint buvo grazintas i dublerius ir tik is ju pateko latviams i rankas...
2007-03-06
nu gal bet juk zalgiris pagal latvius tai dievai :) tik labia idomu butu jai netycia almieros krepsininkai laimetu latvijos taure :D kolkas eina be pralaimejimu:))