Užtikrintai rungtyniavęs Edgaras Želionis buvo geriausias mačo žaidėjas ir atvedė Liepojos „Liepaja/Triobet“ komandą į pirmąją pergalę Latvijos čempionato pusfinalyje.

Liepojos ekipa, kuriai atstovauja ir Andrius Mažutis, trečiose tarpusavio rungtynėse išvykoje 64:59 (17:10, 18:13, 17:15, 12:21) įveikė Rygos VEF ir sušvelnino atsilikimą serijoje iki trijų pergalių rezultatą 1-2.

Želionis per 31 minutę pelnė 17 taškų (7/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 10 kamuolių, 2 sykius prasižengė, 3 kartus suklydo ir surinko 22 naudingumo balų.

Tuo metu Mažutis aikštėje praleido 32 minutes, pasižymėjo 7 taškais (0/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

2015-05-09 13:04