Ovidijus Galdikas žaidė naudingai
Nuotr. plk.pl
Dramatišką pergalę Lenkijos čempionato ketvirtfinalyje iškovojo ir eliminavimo išvengė Ovidijaus Galdiko atstovaujama Gdynės „Asseco“ ekipa.

„Asseco“ namuose per pratęsimą 73:70 (13:16, 11:17, 14:17, 20:8, 15:12) palaužė Zielonos Guros „Stelmet“ komandą ir sušvelnino serijos rezultatą 1:2.

Likus žaisti 30 sekundžių „Stelmet“ dar pirmavo 70:69, tačiau Przemyslawo Zolnierewicziaus ir A.J. Waltono dvitaškiai išplėšė „Asseco“ pergalę. Beje, pastarojo amerikiečio dvitaškis ketvirtojo ketvirčio pabaigoje ir išplėšė šeimininkams pratęsimą.

Galdikas aikštelėje praleido 25 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/2 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus ir 2 kartus pažeidė taisykles.

2015-05-07 02:56