Jo ūgis ir kūno sudėjimas toks, kad niekas tikrai nepagalvotų, jog šis vaikinas žaidžia NBA. Jo veidas toks vaikiškas, kad prie naktinio klubo jo prašo parodyti dokumentą. Tačiau kai jis apsivelka 30-uoju numeriu pažymėtus „Golden State Warriors“ marškinėlius, tampa vienu žinomiausių ir mėgstamiausių dabartinės NBA krepšininkų.

27 metų 191 cm ūgio Stephenas Curry šią savaitę atsiėmė naudingiausio NBA lygos žaidėjo titulą. Kas šis vaikinas ir iš kur jis atsirado? Tinklalapis „BasketNews.lt“ supažindina su Curry sėkmės istorija.

Didžiulė tėvo įtaka

Stephenas Curry ant tėčio Dello Curry kelių
Stephenas Curry ant tėčio Dello Curry kelių
Stepheno Curry senelis Jackas augino keturias dukras ir jo namuose pagrindinis žaislas buvo barbė, o ne krepšinio kamuolys. Namelyje Virdžinijos valstijos miškuose gyvenusios šeimos galva ieškojo užsiėmimo savo vieninteliam sūnui Dellui ir jam kilo elementari idėja: sumeistrauti krepšį. Kaip parodė ateitis toks jo sprendimas stipriai prisidėjo prie NBA istorijos.

Jacko sukaltas krepšys nebuvo itin kokybiškas, o norint į jį pataikyti, reikėjo atlikti tobulą metimą. Ne vienerius metus tokiomis sąlygomis tobulinęs savo metimą, Dellas vėliau pasiekė didelių aukštumų. Pripažintas snaiperis šešiolika sezonų žaidė NBA lygoje, 1994 metais tapo geriausiu NBA šeštuoju žaidėju ir rezultatyviausiu visų laikų Šarlotės „Hornets“ krepšininku.

Su žmona Sonya Dellas susilaukė dviejų sūnų – Stepheno ir Setho. Dello Curry karjera baigėsi 2002 metais Toronte, kai vyresniajam sūnui Stephenui jau buvo keturiolika. Tuo metu jau buvo aišku, kad jis paveldėjo tėvo metimą ir taip pat sėkmingai pataikydavo į senelio Jacko sukaltą krepšį.

Kai Dellas mėtydavo į krepšį, senelis Jackas visada stebėdavo pro langą, o vėliau sūnui pažerdavo pastabų, kaip reikia mesti ir ką pastarasis daro blogai.

Dellas pamatė savo sūnų Stepheną mėtantį į krepšį, kai pastarasis jau lankė Šarlotės krikščioniškąją mokyklą. Tėvui labai nepatiko jaunojo Curry metimo technika: metimas buvo nesunkiai blokuojamas ir per lėtas.

Kelis mėnesius tėvas mokė sūnų, kaip reikia mesti į krepšį. Po tūkstantį metimų prieš treniruotę atliekantis snaiperis pripažįsta, kad tai buvo vienintelis laikotarpis gyvenime, kai jis nekentė mėtymo į krepšį. Tačiau jis klausė tėvo, mėtė su ašaromis akyse, kol galiausiai pasiekė savo.

„Visada jaučiau, kad mano meilė krepšiniui prasidėjo būtent čia. Neįtikėtina, kaip viskas prasidėjo būtent šitame namelyje, prie šito krepšio“, – kalbėjo naudingiausias 2015-ųjų NBA žaidėjas.

Įspūdingas sezonas

Stephenas Curry klaidinamais judesiais maustė ir visko mačiusį Chrisą Paulą
Stephenas Curry klaidinamais judesiais maustė ir visko mačiusį Chrisą Paulą
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Šį sezoną Curry ir „Golden State Warriors“ mėgaujasi krepšiniu. Snaiperis buvo pirmas „Visų žvaigždžių“ rinkimuose, pataikė trylika metimų paeiliui ir laimėjo tritaškių konkursą, gavo MVP titulą, o komanda reguliariajame sezone tiesiog neturėjo lygių. Krepšinio ekspertai Curry įvardija kaip žmogų, kuris visiems laikams pakeis įžaidėjo poziciją.

Curry nėra tiesiog metikas, atakų organizatorius skirstantis kamuolius, ar puikus gynėjas, Curry yra visų šių puikių savybių kombinacija. Tai Steve‘as Nashas, Gary Paytonas ir Isiah Thomasas viename.

„Jis mirtinas“, – sako treneris Steve‘as Kerras.

„Jis tikras lyderis“, – teigia komandos draugas Klay Thompsonas.

„Nesu matęs geresnio metiko“, – pripažįsta JAV prezidentas Barackas Obama.

Kai per keletą sekundžių Curry nardė pro visą „Clippers“ gynybą, o galiausiai pataikė tolimą metimą per varžovų rankas, ESPN komentatorius Jeffas Van Gundy pasakė: „Tai gali būti geriausias judesys, kokį esu matęs gyvenime.“ Ir pridėjo: „Aš kalbu visiškai rimtai.“ Dar vėliau „Warriors“ vedlys įsiminė „laužydamas čiurnas“ vienam geriausių lygos įžaidėjų Chrisui Paului. Toks žaidėjas kaip Paulas dar niekada iki šiol nebuvo likęs kvailio vietoje, bet Curry įrodė, kad gali įveikti ir pačius geriausius.

„Žaisdamas senelio aikštelėje turėjau būti išradingas, nes ten paprastą metimą pataikyti buvo neįmanoma. Toks aš buvau ir nuo pirmų dienų, kai tapau įžaidėju. Visada žinojau, kad turiu atlikti kitokį perdavimą, priimti kitokį sprendimą, pataikyti kitokį metimą, padaryti viską, kad komanda pelnytų taškus“, – apie savo unikalius sugebėjimus kalba „Warriors“ žvaigždė.

Metimas dar nėra viskas. Kai Curry atėjo į NBA, dauguma ekspertų abejojo, ar šis nedidukas gynėjas nebus stumdomas fiziškai tvirtesnių žaidėjų, o vėliau prasidėjo ir traumos. 2011-2012 m. sezone dėl čiurnos traumų Curry starto penkete pradėjo tik 23 mačus. Kiekvieną vasarą žaidėjas sunkiai dirbdavo ir, kaip pats teigia, vadovavimo komandai stengėsi mokytis iš Steve‘o Nasho. Pats Curry puikiai suprato, kad norint kilstelėti savo žaidimą į kitą lygmenį neužteks tiesiog pataikyti tritaškius.

2012 metų vasarą krepšininkas lankėsi vienos mylimiausių savo komandų Karolinos „Panthers“ treniruočių stovykloje. Curry mokėsi lyderio savybių iš amerikietiško futbolo žaidėjo Camo Newtono, jis matė, kaip užtikrintai atletas tvarkosi su panašia atsakomybe, kokia krepšinio aikštelėje tenka įžaidėjui.

„Aš pajutau, kad turiu vadovauti komandai. Viskas tapo taip natūralu, nuo tada aikštelėje visada jaučiuosi gerai.“

Universitetas ir nenoras žaisti „Warriors“

Naujokų biržoje Stepheną Curry pasirinko Dono Nelsono vadovaujama „Golden State Warriors“ ekipa
Naujokų biržoje Stepheną Curry pasirinko Dono Nelsono vadovaujama „Golden State Warriors“ ekipa
Nuotr. AP-Scanpix
Į NBA skautų akiratį Curry pateko vilkėdamas į NCAA elitą nepatenkančio Davidsono universiteto „Wildcats“ ekipos marškinėlius. Tai buvo 2007-2008 m. sezone, kai „Wildcats“ laimėjo Pietų konferencijos turnyrą ir pateko į „Kovo beprotybę“.

Krepšinio ekspertai vienareikšmiškai prognozavo Curry ekipos kritimą jau pirmajame etape, tačiau Davidsono universiteto komanda nustebino Ameriką patekdama tarp aštuonių geriausių, o Curry įrodė, kad nėra tiesiog NBA legendos sūnus.

Tą patį sezoną krepšininkas buvo išrinktas geriausiu Pietų konferencijos žaidėju. Dar po metų šį pasiekimą snaiperis pakartojo bei tapo rezultatyviausiu NCAA žaidėju, 2008-2009 m. sezone jis rinko po 28,6 taško.

Po šio pasirodymo Davidsono universitetas pateko į skautų akiratį, o Curry jau buvo prognozuojamas aukštas šaukimas naujokų biržoje. Per trejus metus universitete gynėjas rinkdavo po 25,3 taško, 4,5 atkovoto kamuolio, 3,7 rezultatyvaus perdavimo , o tritaškius mesdavo 40 procentų taiklumu. 2009 metais jį septintuoju šaukimu pasirinko „Golden State Warriors“.

Įdomu tai, kad Curry agentas Jeffas Austinas nenorėjo, jog jo klientas atsidurtų „Warriors“ gretose. Austinas ir Curry tėčiu Dellu nusprendė, kad jaunajam snaiperiui būtų geriausia atsidurti Niujorko „Knicks“ komandoje, kuri turėjo aštuntąjį šaukimą.

Todėl Austinas atmetė antrą ir trečią šaukimus biržoje turėjusių Memfio „Grizzlies“ ir Oklahomos „Thunder“ komandų kvietimus atvykti į treniruotę prieš naujokų biržą. Curry nuvyko į Sakramentą, kur treniruotėje pasirodė ketvirtą šaukimą biržoje turėjusiai „Kings“ komandai, tačiau ši vėliau pakvietė Tyreke'ą Evansą. Evansas tapo geriausiu metų naujoku, tačiau po to jo statistika prastėjo su kiekvienu sezonu.

Penktą ir šeštą šaukimus turėjo Minesotos „Timberwolves“ komanda, kurioje Austinas savo kliento taip pat neįsivaizdavo. Tuo metu „Warriors“ bijojo, kad vienu iš šaukimų „vilkai“ pakvies Curry.

Visgi „Timberwolves“ pasirinko Ricky Rubio ir Johnny Flynną, taip atverdami Curry kelią į „Warriors“. Nors Austinas ir Dellas Curry griežtai įsakė „Warriors“ komandai nesirinkti jaunojo Curry, kadangi norėjo jį matyti žaidžiantį Niujorke, „Warriors“ vadovai jų nesiklausė.

Po šešerių metų Curry atsiėmė naudingiausio lygos žaidėjo prizą, o Austinas ir „Warriors“ generalinis vadybininkas Larry Riley šypsodamiesi spaudė vienas kitam rankas.

http://www.youtube.com/watch?v=5_E3SvetcPg 

Krepšinis šeimoje

Tėvas ir sūnus Curry „Visų žvaigždžių“ savaitgalio metu
Tėvas ir sūnus Curry „Visų žvaigždžių“ savaitgalio metu
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Curry šeimoje krepšinį myli visi. Dar labai mažus savo sūnus tėtis vesdavosi į savo rungtynes, o dabar visa šeima stebi Stepheno pasirodymus NBA arenose. Močiutė Duckie nepraleidžia nei vienų rungtynių, o mama Sonya netgi padeda gynėjui tobulinti žaidimą.

Pats krepšininkas atskleidė, kad mamai nepatiko, jog sūnus dažnai praranda kamuolį. Sonya ir Stephenas sukirto rankomis: kiekviena klaida po trečiosios sūnui kainuos 100 dolerių. Šį sezoną Curry klaidų vidurkis sumažėjo nuo 3,8 per mačą iki 3,2.

Vasario 24 dieną Duckie su kitomis giminėmis vyko palaikyti anūko į Vašingtoną, kur „Warriors“ susitiko su vietos „Wizards“. Jausdamas močiutės palaikymą, gynėjas žaidė kaip ant sparnų, pelnė 32 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir nė karto nesuklydo, o svečiai laimėjo 114:107.

Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse lankėsi ir Sethas Curry. 24-erių jaunesnysis brolis baigė prestižinį Duke‘o universitetą, kur krepšinio pamokų gavo iš JAV rinktinės vyriausiojo trenerio Mike‘o Krzyzewski. Gynėjas bandė įsitvirtinti Memfio „Grizzlies“, Klivlando „Cavaliers“ ir Fynikso „Suns“ ekipose, tačiau kol kas vietos NBA lygoje neranda. Sethas dukart žaidė plėtojimosi lygos (D-League) „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, o šį sezoną buvo išrinktas tarp geriausiai besiginančių lygos žaidėjų.

Visa šeima senajame name, kuriame gyvena močiutė Duckie, susirinko 2012 metais, kai „Fort Defiance“ vidurinė mokykla vietinę krepšinio aikštelę pavadino Dello Curry garbei. Po renginio visi pusbroliai, anūkai, draugai, kaimynai ir NBA superžvaigždės rinkosi ten.

27-erių „Warriors“ lyderis teigia, kad tarpusavio ryšys jų šeimoje yra be galo stiprus ir svarbus. Curry niekada nesijaučia vienas bei niekada nepamiršta senelio Jacko, nors pastarasis mirė, kai Stephenui buvo vos dveji, jo didžiausias palikimas – krepšys, gyvuos amžinai.

„Šitas krepšys čia bus ilgai. Tęsiu šią tradiciją su savo vaikais. Bus nuostabu suprasti, ką jautė senelis matydamas mano tėtį mėtantį į krepšį, o tėtis matydamas mane.“

http://www.youtube.com/watch?v=DmKhNDQ6GwM 


Rodyti komentarus
1 2  »
2015-05-08 22:50
TIKRASIS_Donce_3000_GryzoAs tai nesuprantu ka tie vaikai cia kliedi ir aiskina jog Curry super izaidejas? :D Cia blyn tas pats kaip vartyti, jog LBJ super clucth zaidejas, nes yra vienas geriausiu siuo metu... Pjauna i lankas "ekspertai" ir dar kaip naxalai akis bando draskyti :D Kur jusu pasakos apie Curry buvo pries 2-3, nu bent pries metus? :D Kasioguru ir tas vaidina super 30meti, bet kaip malalietka i kelnes pridejes su visu katuciu soka, nu nes arba bijo kad tipo vaikai "stums ir duxins", nors tie stumimai tai meslo kruva arba realiai nesusigaudo kas yra krepsinis ir ploja liezuviu pagal sistema - zodziu "ekspertas" neturintis savo nuomones ir kaip pleksne bandantis pagal esama situacija i subine lyst :DKaip izaidejas Curry tiek tam paciam Paul, tiek Parkeri, Deronui Williamsu ar net tam paciam Rondo nusileidzia ir gana stipriai, kaip zaidejas, snaiperis zinoma vienas geresniu siuo metu (greiciau keliu menesiu atkarpoje), vat bus juoko jeigu GSW fuksai baigsis ir komanda apsisiks bei vel taps vidutiniokais NBA, idomu ar visi kurie dabar lenda Curry i rudaja taip pat slovins si zaideja? :D Pradažnos skuros cia renkasi, o ne krepsini suprantantys zmones :/


tau labiau tiktu pasivadint "tikrasis gaidonce". :D niekam cia neidomu, ka tu cia pezi, ozkuti tu su apmyzta barzda. :) tavo trydaliones apie fuksininkus GSW, real contenderius Mavs ir kitokias nesamones paskaicius tik juokas ima. tam Rondo ar DW iki Curry kaip tau iki erudito. :D ir dar varto jis cia - tikras, neikras PG - koks skirtumas? esme, kaip atrodo zaidejas visumoj. puolime sunkiai uzdengiamas, gynyboj irgi ne siaip sau koks grybas. stipriausios sezono komandos lyderis. ir man giliai pochui, koks jis buvo pries metus, ar koks bus po metu. kalba eina apie si pasibaigusi RS ir jame jis buvo top PG. so go na..ui, gaidonce tu.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 22:49
haremasGeras žaidėjas, vat, kai komandiškai kažką pasieks tada ir kelbėsim, RS nugalėtojų titulas man asmeniškai nulis sveikų.


Aisku, cia xuinia RS MVP tapt kaip 5 pirstus apmyzt :D
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2015-05-08 21:45
Anonimas12345
nba isrinko curry geriausiu, bet paskaites komentarus supratau, kad deronas uz ji geresnis izaidejas, ziauriai gerai, kad dar yra ekspertu like lietuvoj.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 21:02
TIKRASIS_Donce_3000_Gryzo
As tai nesuprantu ka tie vaikai cia kliedi ir aiskina jog Curry super izaidejas? :D Cia blyn tas pats kaip vartyti, jog LBJ super clucth zaidejas, nes yra vienas geriausiu siuo metu... Pjauna i lankas "ekspertai" ir dar kaip naxalai akis bando draskyti :D Kur jusu pasakos apie Curry buvo pries 2-3, nu bent pries metus? :D Kasioguru ir tas vaidina super 30meti, bet kaip malalietka i kelnes pridejes su visu katuciu soka, nu nes arba bijo kad tipo vaikai "stums ir duxins", nors tie stumimai tai meslo kruva arba realiai nesusigaudo kas yra krepsinis ir ploja liezuviu pagal sistema - zodziu "ekspertas" neturintis savo nuomones ir kaip pleksne bandantis pagal esama situacija i subine lyst :D

Kaip izaidejas Curry tiek tam paciam Paul, tiek Parkeri, Deronui Williamsu ar net tam paciam Rondo nusileidzia ir gana stipriai, kaip zaidejas, snaiperis zinoma vienas geresniu siuo metu (greiciau keliu menesiu atkarpoje), vat bus juoko jeigu GSW fuksai baigsis ir komanda apsisiks bei vel taps vidutiniokais NBA, idomu ar visi kurie dabar lenda Curry i rudaja taip pat slovins si zaideja? :D Pradažnos skuros cia renkasi, o ne krepsini suprantantys zmones :/
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2015-05-08 17:43
Geras žaidėjas, vat, kai komandiškai kažką pasieks tada ir kelbėsim, RS nugalėtojų titulas man asmeniškai nulis sveikų.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 16:11
MIRKA3 > kasioguru
Teisingai sakai, beprasmiska. Taigi dziaukites nauja mega zvaigzde, "puikiu" PG, nauju standartu.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 15:22
MIRKA3 > berastisKrepsinis zaidziamas 5x5 kolkas, taigi uz izaidejo stat yra svarbiau komandos stat. Taigi jei PG gali pataikyti, tai yra gerai, bet jei su perdavimais nekazka, tai kiti komandos draugai nera pamaitinami ir ju stat krenta. Tu gali komandoj turet Shaq, Malone, KD... bet jiems reik izaist kamuoli, suklijuot komanda. SPURS pvz. Parker nepasizymejo kaip superinis scoreris, bet cempo titulu priveze ne viena, nes komandos tikslas yra ne priraptorint.


kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu. :) siulau baigt bandyt kazka protingo parasyt, nes nepavyksta. :) cia pas Curry su perdavimais nekazka? o dar geriau - Parkeris niekad nebuvo scoreris? :D tu bent ta NBA apskritai ziuri? Parkeris kaip tik visada budavo visu pirma tasku rinkimo masina, o kad nemesdavo po 30-40, tai tik todel, kad komandoje ir be jo yra daug kam taskus rinkt. cia bet kuris bent kiek raukiantis NBA pasakytu, kad Parkeris visu pirma yra tasku rinkejas, o tik po to PG.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 14:04
MIRKA3 > berastis
Krepsinis zaidziamas 5x5 kolkas, taigi uz izaidejo stat yra svarbiau komandos stat. Taigi jei PG gali pataikyti, tai yra gerai, bet jei su perdavimais nekazka, tai kiti komandos draugai nera pamaitinami ir ju stat krenta. Tu gali komandoj turet Shaq, Malone, KD... bet jiems reik izaist kamuoli, suklijuot komanda. SPURS pvz. Parker nepasizymejo kaip superinis scoreris, bet cempo titulu priveze ne viena, nes komandos tikslas yra ne priraptorint.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2015-05-08 13:12
sha
TIKRASIS_Donce_3000_Gryzocia vapsie su tuo Curry ir revoliucijom tai xujasosas gaunasi :D tas pats kas sakyti jog Orelikas LKL'e daro revoliucija PF grandyje nes balionus leidzia is tritaskiu :D Su tokiu talentu kaip Curry tai nesvarbu tu PG, SG ar C busi, turi leisti balionus ir viskas, tai jo kozeris, nu dar driblinga turi, toliau tai Janaviciaus lygio skillai.


Va sitam exspertui tai geriausiu atveju janaviciui kojines skalbti
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 13:07
currio gynyba
http://i.imgur.com/oelxXqr.jpg

"kiauras gynyboje"?
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 13:03
TIKRASIS_Donce_3000_Gryzokasioguru kaip buvo nesusiorentuojantis toks ir liko, ka su tokiu vaiku galima diskutuoti jeigu nesupranta kas yra tikras PG ir combo metikas nevykelis PG :D Visu pirma Curry snaiperis, scorreris, poto eina ale izaidejas, smirda net skaityt vaiku pezalus :D


jo jo, ozkuti, tikras PG cia tipo Rondo - ant tiek zjbs zaidejas, kad net is komandos ismete. :D
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2015-05-08 13:02
MIRKA3 >kasioguruAnt kiek reik but bukam kad nesuprast, jog krepsinyje 27 metai - ne karjeros pradzia, o zaidejo pikas - jis jau nebus geresnis zaidejas, nors ir su laiku siek tiek keisis. Curry su grynais PG neina kaip lygint (kas supranta kam PG isvis reikalingas), nes jis kaip PG yra vidutiniokas - pries prigimti pastumtas. yra zaideju, kurie gali zaist puikiai keliose pozicijose, taciau Curry kaip SG yra per menkas. Labai nustebsiu, jei Curry po dar 2 sezonu bus dabartinej aukstumoj, kaip priklausytu zaidejui, kuri butu verta vadinti "PG revoliucionierius" - neva aukstesnis lygis, nauji standartai... dabar scoreriu PG tikrai netruksta, bet tai joks ne atradimas ar pliusas sioj kategorijoj.


tu aklas ar siaip durnas? kur tu perskaitei, kad rasiau apie karjeros pradzia? taigi ir rasiau, kad pasieke pika. kad nebus geresnis, tai cia isvis kliedesiai - kas tu, aiskiaregys koks? :) iki kokiu 30 tai dar gali varyt ir tobulet drasiai, svarbu be traumu. o del to grynas PG, negrynas PG - kas cia isvis kur nustate, kad zaidejas turi but ribotas viena pozicija? kokia cia isvis nesamone? kuo zaidejas universalesnis - tuo jis geresnis. Magicas isvis galejo visose 5 pozicijose lost. tai gal tu jam prikisi, kad jam iki Stocktono toli? :D asilas, karoce. visa NBA dabar universaleja, PF-ai trajakininkais pasidare, PG - scoreriais. kas cia blogo?
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2015-05-08 13:00
MIRKA3 >kasioguruAnt kiek reik but bukam kad nesuprast, jog krepsinyje 27 metai - ne karjeros pradzia, o zaidejo pikas - jis jau nebus geresnis zaidejas, nors ir su laiku siek tiek keisis. Curry su grynais PG neina kaip lygint (kas supranta kam PG isvis reikalingas), nes jis kaip PG yra vidutiniokas - pries prigimti pastumtas. yra zaideju, kurie gali zaist puikiai keliose pozicijose, taciau Curry kaip SG yra per menkas. Labai nustebsiu, jei Curry po dar 2 sezonu bus dabartinej aukstumoj, kaip priklausytu zaidejui, kuri butu verta vadinti "PG revoliucionierius" - neva aukstesnis lygis, nauji standartai... dabar scoreriu PG tikrai netruksta, bet tai joks ne atradimas ar pliusas sioj kategorijoj.


Geriausia tai vieta buvo ne pliusas sitoj kategorijoj :D Nu aisku izaidejas be metimo kur kas geriau :DD
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+2
2015-05-08 12:05
Fainas tas Curry, paprastas bicas...

Bet dar paziuresim ar jis bus dydis zaidejas, legenda. Aisku sezono MVP gauna vienetai, bet Nash man ne super star kaip ir Curry, bent jau kolkas.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 12:04
TIKRASIS_Donce_3000_Gryzo
cia vapsie su tuo Curry ir revoliucijom tai xujasosas gaunasi :D tas pats kas sakyti jog Orelikas LKL'e daro revoliucija PF grandyje nes balionus leidzia is tritaskiu :D Su tokiu talentu kaip Curry tai nesvarbu tu PG, SG ar C busi, turi leisti balionus ir viskas, tai jo kozeris, nu dar driblinga turi, toliau tai Janaviciaus lygio skillai.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-2
2015-05-08 11:58
TIKRASIS_Donce_3000_Gryzo
kasioguru kaip buvo nesusiorentuojantis toks ir liko, ka su tokiu vaiku galima diskutuoti jeigu nesupranta kas yra tikras PG ir combo metikas nevykelis PG :D Visu pirma Curry snaiperis, scorreris, poto eina ale izaidejas, smirda net skaityt vaiku pezalus :D
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-2
2015-05-08 10:49
MIRKA3 >kasioguru
Ant kiek reik but bukam kad nesuprast, jog krepsinyje 27 metai - ne karjeros pradzia, o zaidejo pikas - jis jau nebus geresnis zaidejas, nors ir su laiku siek tiek keisis. Curry su grynais PG neina kaip lygint (kas supranta kam PG isvis reikalingas), nes jis kaip PG yra vidutiniokas - pries prigimti pastumtas. yra zaideju, kurie gali zaist puikiai keliose pozicijose, taciau Curry kaip SG yra per menkas. Labai nustebsiu, jei Curry po dar 2 sezonu bus dabartinej aukstumoj, kaip priklausytu zaidejui, kuri butu verta vadinti "PG revoliucionierius" - neva aukstesnis lygis, nauji standartai... dabar scoreriu PG tikrai netruksta, bet tai joks ne atradimas ar pliusas sioj kategorijoj.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-2
2015-05-08 10:07
Anonimas
maladec curry, tikrai vertas siemet mvp, dar nuo senu laiku atsimenu dell curry, taip pat tikra nba tritaskiu pataikymo legengda, dziugu kad ir sunus sekmingai gerina zaidima :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2015-05-08 09:51
ant kiek reikia nemastyt, kad 27m. zaideja, kuris tik pasieke pika, lyginti su karjera baigusiais zaidejais. negana to, lyginti izaideja su grynais SG. :) siaip Curry jau dabar daro snaiperiam budingus rekordus, gerina savo pataikytu trajaku per sezona skaiciu, o jei taip ir toliau varys ir isvengs traumu, tai pagal imestus per karjera trajakus aplenks visus Millerius ir Allenus. ir nelabai as suprantu, kas cia koki cirka is jo daro? zaidejas neeilinis, vertinant siandienine NBA, komanda sezone smarkiai atitruko nuo kitu, jis yra aiskus komandos lyderis, pelnytai gavo MVP, tai kame bedos? nieks gi ir nesako, kad jis kazkoks busima legenda. :) as kaip tik sakyciau, kad tie visokie Kobes, Lebronai ir pan. per daug ispopsinti. kai sumeta 81 taska, tai visi myzcioja i kelnes, o kai padaro koki 15 pramestu metimu is eiles finta, tai niekas net neuzsimena. :D Curry gal tokiu stebuklu ir nerodo, bet ir nefailina taip ziauriai.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2015-05-08 08:28
MIRKA3 >kasioguru
Pasakysiu taip - kai pagalvoju apie geriausia snaiperi, galvon sauna Miller ar Ray. Curry iki ju toli toli. O kadangi Curry yra izaidejas, tai sioje kategorijoje iki Stokton jam kaip iki menulio. Tai kaip lygint Kobe ir Jordan. Nesakau kad Kobe nera puikus zaidejas, bet taip kaip Jordan siaute savo laiku, Kobei nepasiekiama riba. Man Curry siek tiek primena grynus scorerius, kazkoks viduriukas tarp Iverson ir Nash. Tos pacios bedos ir Irvinga kamuoja - prie James jis atrodo kaip pagalbininkas ir net gali pasimest, kuris labiau izaidejas :D.

George tikrai nebera geresnis uz Grifina. Rose taip pat sedes del begales traumu. Bet tai nepakelia Grifino i auksciausia lygi. Vienintelis siuo metu man vertas istorinio demesio - Davis (zaidejas, kuris potencialus buti tarp geriausiu istorijoje. Curry sie metai labai sekmingi, ir tai nera tik jo zaidimo rez. Tuo tarpu kai kalbam apie asmenybes, blogi metai karjeros pike (be traumu) netampa zaidejo pranikymu. Curry yra puikus zaidejas, bet ne toks kad svaigt ir daryt is jo legenda. Beja NBA pastaruoju metu isigijo labai prasta iproti - nera isskirtiniu asmenybiu, tai mes jas sukursim. Rose projektas zlugo, Kobe projektas nusirito iki absurdo, Grifinas - be komentaru... kazka reik rast. Rado Butleri ir jo vaikystes graudzia istorija, dabar su Curry cirkinasi.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 39

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas