Gilbertas Arenasas sužaidė vienas geriausių rungtynių per pastarąjį mėnesį ir jo vedama Vašingtono „Wizards“ Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) 129:109 (31:28, 40:29, 30:26, 28:26) sutriuškino Toronto „Raptors“. Tai buvo 34-oji „Wizards“ pergalė, po kurios ji išlieka trečioje Rytų konferencijos vietoje.

Arenasas šiame mače pataikė 9 metimus iš 13, įskaitant visus 5 tritaškius, ir „Wizards“ neturėjo didesnių problemų su Kanados ekipa. Jau po pirmosios rungtynių dalies Vašingtono krepšininkai pirmavo 71:59, o trečiajame kėlinyje savo persvarą padidino iki 17 taškų.

Vašingtono ekipa įtikinamai 49-27 laimėjo kovą dėl kamuolių, o „Raptors“ lyderis Chrisas Boshas per visas rungtynes sugriebė tik vieną kamuolį.

Tuo tarpu 14 minučių rungtyniavęs „Wizards“ puolėjas Darius Songaila pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė ir 2 kartus prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas ir Gilbertas Arenasas (5/5 tritaškių) po 25 taškus, Antonio Danielsas 18, Caronas Butleris 12 (12 atkovotų kamuolių), Jarvisas Hayesas ir Brendanas Haywoodas po 10.

„Raptors“: Chrisas Boshas 25, Juanas Dixonas ir T.J.Fordas po 14, Jose Calderonas 13, Morrisas Petersonas 10.

mldc
2007-03-07
Jo kaip per 14 min. tai visai neblogai.
2007-03-07
nu ka mldc songaila gavo ir tas pasireikst o arenas tai tritaskius i kase tai neblogai saude ;)))
2007-03-07
+2
Gerai išnaudojo savo minutes Songaila. Arenas pagaliau sužaidė geras rungtynes po šitiek nesėkmingų.