Jamesas Hardenas prieš Chrisą Paulą Nuotr.: USA Today - Scanpix
J.J. Redickas pelnė 31 tašką Nuotr.: USA Today - Scanpix
Docas Riversas sveikina sūnų Austiną sužaidus sėkmingas rungtynes Nuotr.: USA Today - Scanpix
Blake'as Griffinas ataką pabaigė dėjimu Nuotr.: USA Today - Scanpix
Blake'as Grifinas ieško atakos tęsinių Nuotr.: USA Today - Scanpix

Galingą spurtą trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje surengusi Los Andželo „Clippers“ susigrąžino persvarą NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje.

Doco Riverso auklėtiniai namie 124:99 (33:24, 31:33, 35:29, 25:23) nugalėjo Hjustono „Rockets“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-1.

Trečio kėlinio pabaigoje „Clippers“ persvara buvo vos 5 taškai (81:76), tačiau iki kėlinio pabaigos Austino Riverso vedami šeimininkai surinko 18 taškų be atsako ir nutolo iki 99:76.

Ketvirtą ketvirtį šeimininkai pradėjo pelnydami dar 5 taškus paeiliui ir taip pratęsė spurtą iki 23:0. Trenerio sūnus Austinas Riversas per šią atkarpą surinko 16 taškų.

„Rockets“ po šio smūgio nebeatsitiesė, o už techninę pražangą netrukus iš aikštės buvo išvarytas jų gynėjas Jasonas Terry.

Riversas šiame mače pelnė 25 taškus, taip sužaisdamas rezultatyviausias karjeros atkrintamosiose varžybose rungtynes. Karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidė ir J.J. Redickas, įmetęs 31 tašką.

Po traumos ir dvejų rungtynių pertraukos į aikštę grįžęs Chrisas Paulas pelnė 12 taškų bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: J.J. Redickas 31 (6/8 dvit., 5/6 trit.), Austinas Riversas 25, Blake'as Griffinas 22 (14 atk. kam.), Chrisas Paulas ir Jamalas Crawfordas po 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 25 (11 rez. perd.), Dwightas Howardas 14 (14 atk. kam.), Jasonas Terry 13, Terrence'as Jonesas 12, Corey Breweris 11, Trevoras Ariza 10.

Griffino dėjimas:

T.Joneso gynyba tai pasakiska... truksta labai raketom D-Mo...
2015-05-09
ByronBet ziuriu tevelis Riversas savo suneli Riversa neblogai skatina zaisti...O Celtics komandoje toks apgailetinas tas Austinas Riversas buvo...

Perskaityk ką parašei...
2015-05-09
Choose who must hold the title of the xXx!

--
2015-05-09
sitoj serijoj viskas daugmaz aisku buvo po pirmu varzybu - ne pliuskiam WCF zaist.
2015-05-09
Su tokia gynyba raketos gali tik pasvajoti apie išėjimą į kitą etapą.O dar kai sužaidžia kažkiek LAC suolas,varžovams šansų laimėt išvis sumažėja.Stebina šiemet Clippers,tikrai.

--
2015-05-09
Bet ziuriu tevelis Riversas savo suneli Riversa neblogai skatina zaisti...

O Celtics komandoje toks apgailetinas tas Austinas Riversas buvo...
2015-05-09
-2
Pasibaigus Cavs rungtynems, viena kelini paziurejau su Clippers vs Rockets. Tai po PIRMOJO KELINUKO Howardo statistika buvo: 11 tasku, 10 atkovotu kamuoliu, 2 blockai. Pagalvojau - nieko sau zaidzia!!! Dabar visu rungtyniu jo statistika zvelgiu ir nuvyle... Zaide minuciu tikrai daug, negi per likusi laika vos 4 kamuolius atkovojo ir 3 taskus pelne? :DDDD
2015-05-09
-1
pagaliau normalus rezultatas :) serija turejo but 4-0 Clippers naudai, na bus gerai ir 4-1 :)

TIKRASIS_Donce_3000_Gryzo
stipriai juda LAC po serijos su SAS, jei ne Paulo trauma jau butu 3-0 be jokiu prosvaisciu Raketoms. Stipru emocini impulsa, pasitikejima savo jegomis turi siuo metu Clipperiai, bet ar zengs iki pacio galo sunku pasakyti vien del silpno suolo, jeigu jis butu geras tai siuo metu LAC butu akivaizdus favoritai imti ziedus.

O siaip viskas krypsta link to, jog C. Paul pirma karta gyvenime zais WCF ;)