Dėl traumos Pau Gasolis daugiau laiko praleido ant atsarginių suolo
Nuotr. AP – Scanpix
Pau Gasolis anksčiau laiko paliko trečiąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes Čikagoje ir abejojama, ar galės žaisti ketvirtosiose.

Skelbiama, kad vidurio puolėjas iš Ispanijos susižeidė šlaunį, ir dėl to aikštėje praleido vos 22 minutes, per kurias pelnė 6 taškus, o „Bulls“ iškovojo pergalę 99:96.

„Šlaunies įtemptumą pajutau dar antrosiose serijos rungtynėse, – po dvikovos atskleidė Gasolis. – Šiandien dvikovos pradžioje viskas buvo gerai, tačiau vėliau ji vėl pernelyg įsitempė. Bandžiau žaisti, bet trečiajame kėlinyje situacija tik blogėjo, nebegalėjau nė pabėgti. Nusprendžiau nebetęsti dvikovos, o traumos rimtumą įvertinsime rytoj.“

Iki ketvirtųjų rungtynių „Bulls“, kurie serijoje pirmauja 2-1, neturi daug laiko. Jos vyks po mažiau nei 48 valandų, sekmadienio vakarą Lietuvos laiku.

Choose who must hold the title of the xXx!