Tadas Klimavičius rungtyniavo rezultatyviai
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Pirmąją pergalę Vokietijos pirmenybių ketvirtfinalyje iškovojo Tado Klimavičiaus vedama Bonos „Telekom Baskets“ komanda, kuri antrajame tarpusavio susitikime 93:88 (23:29, 29:19, 17:16, 24:24) nugalėjo Ulmo „Ratiopharm“ krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Klimavičius per 22 minutes pelnė 16 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 3 sykius prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Kitas Bonos klubo lietuvis Benas Veikalas aikštėje praleido 26 minutes, pasižymėjo 7 taškais (2/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

16 taškų taip pat „Telekom Baskets“ pridėjo Ryanas Brooksas.

Ulmo komandos gretose išsiskyrė Jaka Klobučaras, kurio sąskaitoje – 15 taškų.