Pergalę po dviejų iš eilės pralaimėjimų SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai pustuštėje Kauno sporto halėje 100:77 (22:21, 26:19, 30:11, 22:26) sutriuškino „Atletą“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo kauniečiai, kurie sužaidus 4 minutes po taiklaus Lino Juknevičiaus tritaškio priekyje buvo 9 taškų skirtumu (13:4). Visgi svečiai nepalūžo ir jau antrojo kėlinio viduryje 8 taškais priekyje buvo „Nevėžis“ (45:37).

Po ilgosios pertraukos kėdainiškiai ir toliau tolo, o 26-ąją susitikimo minutę tritaškį pataikęs Povilas Šakinis padidino „Nevėžio“ atotrūkį iki 20 taškų (68:48). Įgytos solidžios persvaros svečiai nebeišvaistė ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 30 taškų (15/16 dvitaškių), Povilas Šakinis 22 (8 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 18, Mindaugas Sakalauskas 15.

„Atletas“: Giedrius Kurtinaitis 25 taškai, Linas Juknevičius 21, Valdas Dabkus 13, Nerijus Lisauskas 9, Remigijus Trakimas 7.

O vietoj jo reiktu pabandyt Alytu prikelt y LKL tam jaunimiui butu neprosal LKL pazaist