Antrąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai. Jie namie po  atkaklios kovos 79:75 (23:16, 14:13, 17:26, 25:20) palaužė Belgrado „Partizan“ komandą.

Likus žaisti kiek mažiau nei vieną minutę iki ketvirtojo kėlinio pabaigos tritaškį pataikęs „Partizan“ gynėjas Vonteegro Cummingsas išlygino rezultatą (75:75).

Tačiau tada taikliu metimu atsakė ir „Olympiakos“. Po taiklaus Alexo Ackerio tritaškio Pirėjo ekipos pranašumas šoktelėjo iki 3 taškų (78:75), o mačo pabaigoje vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Ioannis Bouroussis įtvirtino graikų pergalę (79:75).

„Olympiakos“: Alexas Ackeris 25 taškai, Jamesas Pennas 13, Henry Domercantas, Samuelis Hoskinsas ir Ioannis Bourousis po 9.

„Partizan“: Kosta Perovičius 19 taškų, Vonteego Cummingsas 17, Urošas Tripkovičius ir Milenko Tepičius po 10, Dušanas Kecmanas 8.

„Olympiakos“ krepšininkai po antrosios pergalės D grupėje žengia antri. Tuo tarpu „Partizan“, laimėjusi kartą, dalijasi trečiąja vieta su Badalonos „Joventut“.

Serbu klubai po truputi lipa iš duobes Jeigu padides ju biudžetai bus riesta daugumai grandu
2007-03-08
Labai gerai tik tai kad Graikijos lyga yralabai pajiegi macijauskui pades atsigaut
2007-03-08
+1
jo, sitose rungtynese Olympiakos atrode graudziai. Jei ne tas nesamoningas Ackerio metimas, Partizan butu tikrai laimeje
2007-03-08
+1
Jo Olympiakos smarkiai buksuoja. Su tokiu žaidimu į final4 nepateks.
2007-03-07
+2
sunkiai ir net labai sunkiai juda olimpiakos. siaip istmempe domercantas ir ackeris. ackeri maciau turbut koki 6-7 karta tai jis man primena parkeri. ir metimas ir kamuolio varymosi technika labai panasus.