Aikštės šeimininkų pergalę nulėmė Alo Horfordo metimas Nuotr.: AP-Scanpix
Johnas Wallas grįžo po traumos Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Alas Horfordas ir Nene kovoja dėl atšokusio kamuolio Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Paulas Millsapas ir DeMarre Carrolas Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix

Atlantos „Hawks“ vidurio puolėjo Alo Horfordo taškai iš po krepšio leido komandai išsiveržti į priekį pusfinalio serijoje (3-2). Žaidėjas pataisė blokuotą komandos draugo Denniso Schroderio metimą ir kaip teigia pats, toje atakoje pagal nubraižytą derinį jis dalyvauti neturėjo.

„Lemiamoje atakoje net neturėjau dalyvauti ir likau atsitraukęs. Pamačiau kylantį kamuolį ir nusprendžiau bėgti link jo. Esame laimingi, bet suprantame, kad tai tik vienas mačas“, – apie lemtingą ataką kalbėjo „centras“.

„Vaikinai kaunasi aikštelėje, man tai labai patinka. Apmaudu, bet „Hawks“ šiandien surengė viena ataka daugiau“, – apmaudą po rungtynių liejo „Wizards“ treneris Randy Wittmanas.

„Wizards“ pirmavo po Paulo Pierce‘o tritaškio, bet Horfordas rezultatą persvėrė likus kelioms sekundėms, o svečiai nebeturėjo minutės pertraukėlių, tad Johnas Wallas metė iš aikštės vidurio.

Šeštosios serijos rungtynės vyks Vašingtone 2 val. nakties šeštadienį.