Martynas Echodas surinko 11 taškų
Nuotr. M.Gailiūno
Tragiškai rungtynes pradėję Kauno „Žalgirio“ dubleriai nesėkme startavo Eurolygos jaunimo varžybose. Tomo Masiulio auklėtiniai pirmose rungtynėse 60:69 (6:24, 19:19, 18:13, 17:13) turėjo pripažinti Sarajevo „Spars“ klubo pranašumą.

Savojo žaidimo pirmajame ketvirtyje neradę žalgiriečiai per pirmąjį kėlinį sukrapštė vos šešis taškus, kai tuo metu net 24 taškus pelnę Sarajevo krepšininkai atitrūko ir įgijo triuškinamą pranašumą (24:6).

Antrojo kėlinio pabaigoje spurtavę ir sėkmingą atkarpą po ilgosios pertraukos pratęsusiems kauniečiams buvo pavykę priartėti iki 11 taškų (34:45), tačiau perlaužti rungtynių eigos savo naudai jie nesugebėjo.

E grupėje kovojantys „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai penktadienį rungtyniaus prieš Belgrado „Crvena Zvezda“.

„Žalgiris“: Gytis Masiulis 11, Martynas Echodas 11, Laurynas Birutis 10, Martynas Varnas 9, Laurynas Bieliauskas 9.

„Spars“: Edinas Atičius 22 (9 atk. kam.), Emiras Ahmedičius 14 (10 atk. kam.), Amaras Gegičius 11.

reality...
Jei nėra gynybos, tai nėra ir pergalės, o "žvaigždės" kartais krenta... :-(
2015-05-15
lietuvos pasididziavimas ? :DD nu pz gerai cia sujuokino :)
2015-05-15
Choose who must hold the title of the xXx!

--
2015-05-15
probablyima pavyzdi is pagrindines komandos

Pagrindinė per kėlinį įmeta tris taškus, ir tai laimi, išvis pagrindinė Žalgirio komanda tai Lietuvos pasididžiavimas, ir reikia tik džiaugtis, kad mes turim tokia garbinga, su istorija, gerbiama visoje Europoje, komandą...
2015-05-15
ttt
liudnokai. varnas turetu issiskirt...

--
2015-05-14
Na dabar jau su serbais lemiamos.. zinant tai, kad cia surinkta apie 70 procentu lt jauniu rinktines rezultatas ne koks..

--
2015-05-14
Nuliūdino jaunieji žalgiriečiai.Prieš bosnius privalėjo laimėt,bet matyt įtampa padarė savo.Nu nieko,kitose rungtynėse turėtų atsigriebt.