Orelikas: „Ilgesnė pertrauka mus išmušė iš vėžių“ (video)

„BasketNews.lt“ korespondentas
2015-05-14 21:22

Gediminas Orelikas prie pergalės pridėjo 17 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Rungtynių pabaigoje tritaškį iš itin sudėtingos situacijos pataikęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ snaiperis Gediminas Orelikas sudavė lemtingą smūgį Klaipėdos „Neptūnui“ ir atvedė savo komandą į pergalingą startą LKL pusfinalio serijoje.

Pasak 25-ąjį gimtadienį šiandien mininčio puolėjo, tokią rungtynių baigtį atkakliame susitikime lėmė sėkmingiau sužaista mačo pabaiga.

„Kaip ir patys matėte, rungtynių pabaigoje pataikėme kelis sunkius metimus ir tai lėmė pergalę. Visi žinojome, kad bus atkakli kova. Niekas negalėjo pasakyti, jog atvažiuos „Neptūnas“ ir „Lietuvos rytas“ laimės prieš jį 20-30 taškų skirtumu. Kova vyko iki pat paskutinės minutės“, – sakė Orelikas.

Krepšininko teigimu, poveikį vangiam „Lietuvos ryto“ startui turėjo ir tai, jog vilniečiai daugiau ilsėjosi po ketvirtfinalio kovų nei „Neptūnas“.

„Aš manau, jog tai šiek tiek mus išmušė iš vėžių. Visgi aštuonias dienas nežaidėme rungtynių, todėl tik vėliau pavyko įsilieti į mačo ritmą. Dabar reikia pailsėti, išsivalyti galvas ir ruoštis pirmadieniui pagal trenerių parengtą planą“, – tęsė aukštaūgis.

Antrasis serijos mačas pirmadienį bus žaidžiamas Klaipėdoje. Rungtynių pradžia – 18.30 val.

Sudėtingas Oreliko tritaškis rungtynių pabaigoje:

Neptūno žaidėjus išmušė iš vėžių neužfiksuotas neštas ... ;)
2015-05-16
apie si metima viska pasako fano reakcija 0:12
2015-05-15
Kas įdomiausia,raudonieji po pertraukos visada spurtuoja,bet Maksvytis niekaip to nesugeba paaiškinti žaidėjams.Jau ne vieną kartą laikraštis,atsilikdami po 2 kėl., 3 kėl. suaktyvina gynybą ir spurtuoja,bet per visą sezoną taip niekas išvadų ir nepadarė.Kazį,gal vistik paaiškink per pertrauką savo žaidėjams,kad antroje pusėje reikia žaisti dar intensyviau,paspaust labiau varžovus,nes tie per 2 min. panaikina visą pranašumą?Tikiuosi,kad Neptūno treneriai padarys išvadas.