LeBronas Jamesas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir jo vedama Klivlendo „Cavaliers“ Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo svarbią pergalę, 101:97 (34:24, 18:26, 18:20, 23:23, 8:4) po pratęsimo palauždama Detroito „Pistons“.

Jamesas pelnė 41 tašką, įskaitant daugybę metimų svarbiausiomis rungtynių akimirkomis. Ketvirto kėlinio pabaigoje jo dėjimas išlygino rezultatą, o po to, kai „Pistons“ prametė, turėjo progą ir išplėšti pergalę.

Aidint finalinei sirenai jo tolimas metimas pasiekė tikslą, tačiau teisėjai, peržiūrėję vaizdo įrašą, nusprendė, kad metimas buvo atliktas pasibaigus laikui, todėl ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo pabaigoje „Pistons“ aukštaūgis Rasheedas Wallace'as galėjo rezultatą išlyginti, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė, o kamuolį atkovojęs Andersonas Varejao išprovokavo pražangą, pataikė vieną baudą iš dviejų ir įtvirtino pergalę.

„Jeigu esi krepšinio gerbėjas, negalėjai nesidžiaugti tokiomis rungtynėmis, – po mačo tikino „Cavaliers“ treneris Mike'as Brownas. – Tai buvo puiki dvikova, kurią mes laimėjome“.

Vienas geriausių rungtynių per pastarąjį laikotarpį sužaidė ir „Cavaliers“ vidurio puolėjas Žydrūnas Ilgauskas. Lietuvis per 38 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškių), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 1 Metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 6 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 41 taškas (8 rezultatyvūs perdavimai, 7 atkovoti kamuoliai), Drew Goodenas 22 (10 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 14 (10 atk. kam.), Larry Hughesas 12 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Pistons“: Richardas Hamiltonas 29, Chrisas Webberis 20 (11 atk. kam.), Chauncey Billupsas 16 (14 rez. perd., 7 atk. kam.), Tayshaunas Prince’as 12.

o saunuolis ilgauskas neblogai suzaide 2 dublis ;) mldc nors ir nezaidi uz rinktine :D mes vistiek su tavim ;)
2007-03-08
Lebronas pastaruoju metu demonstruoja labai gerą formą. Ilgauskas sužaidė gerai. Jis turėtų visada taip žaist.
2007-03-08
+1
Pistons dabar laukia 5-kiu rungtyniu isvyka i vakarus.Be to dar 10-ciai rungtyniu suspenduotas L.Hunter.Kavalieriai turi nebloga sansa pakilt i 1 vieta.