Tadas Klimavičius nugalėtojų gretose buvo antras pagal rezultatyvumą
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Dviejų lietuvių atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ priartėjo prie Vokietijos pirmenybių pusfinalio. Bonos komanda trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 99:95 palaužė Ulmo „Ratiopharm“ bei serijoje iki trijų pergalių įsiveržė į priekį 2:1.

Lietuviai nugalėtojų gretose buvo tarp rezultatyviausiųjų. Tadas Klimavičius per 23 minutes surinko 16 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

27 minutes ant parketo praleidęs Benas Veikalas prie pergalės pridėjo 12 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo bei 4 kartus pažeidė taisykles.

Šios poros nugalėtojai pusfinalyje susitiks su Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkais.