Lenkijos vyrų krepšinio čempionato finale – lygiosios. Antrose finalo serijos rungtynėse Vloclaveko "Anwil" svečiuose 85:75 (22:22, 23:12, 29:18, 11:23) palaužė Sopoto "Prokom Trefl". Ji pirmąjį mačą namuose laimėjo 75:72.

Svečių pergalę lėmė itin sėkmingas antrasis kėlinukas. Jį 11 taškų laimėję "Anwil" krepšininkai per trečiąjį ketvirtį padidino savo persvarą dar du kartus. Prastas paskutinis ketvirtis nesutrukdė Vloclaveko klubui švęsti pergalės.

Nugalėtojams 18 taškų (4/6 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 1/2 baudos metimų) pelnė 17 minučių žaidęs Gintaras Kadžiulis.

Tomas Nagys prie pergalės prisidėjo 3 taškais (1/2 dvitaškių, 1/1 baudos metimo) bei 6 atkovotais kamuoliais per 18 minučių. Kęstutis Marčiulionis aikštėje nepasirodė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Joe Crispinas, surinkęs 28 taškus per 26 minutes. 13 taškų įmetė Edas Scottas.

Sopoto komandoje sėkmingai pasirodė Tomas Masiulis. Jis per 24 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudos metimų) bei sugriebė 9 kamuolius.

Darius Maskoliūnas per 20 minučių pelnė 9 taškus (3/3 tritaškių) bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

"Prokom Trefl" įžaidėjas Tomas Pačėsas per 29 minutes surinko 5 taškus (0/2 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 2/2 baudos metimų), sugriebė 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Sopoto klubui 20 taškų pelnę Goranas Jagodnikas, į aikštę grįžęs po dvejų rungtynių diskvalifikacijos.

Trečiasis ir ketvirtasis finalo serijos mačai vyks Vloclaveke. "Anwil" varžovus priims ketvirtadienį ir šeštadienį.