Antrą kartą per Eurolygos „Top-16“ etapo varžybas pralaimėję Barselonos „Winterthur“ ekipai, Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkai prarado viltis patekti į turnyro ketvirtfinalį. Ketvirtadienį lenkai namie 59:77 (21:24, 11:21, 20:14, 7:18) nusileido „Winrterthur“ ir patyrė trečiąją nesėkmę F grupėje.

Aikštės šeimininkai tituluotiems varžovams priešinosi tik vieną kėlinį. Vėliau „Winterthur“ atitrūko ir įgijo dviženklį pranašumą. Nors lenkams kelis kartus buvo pavykę priartėti, pakreipti rungtynių eigos sau naudinga linkme jie nesugebėjo.

Tuo tarpu trečiąją pergalę per ketvirtas rungtynes iškovoję katalonai užsitikrino kelialapį į ketvirtfinalį.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Slanina buvo rezultatyviausias pralaimėjusių ekipoje. Lietuvis per 37 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Starto penkete mačą pradėjęs Tomas Masiulis per 24 minutes pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 3 sykius suklydo.

Tomui Pačėsui per 11 minučių pasižymėti nepavyko. Lietuvis prametė vienintelį dvitaškį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius prasižengė.

„Prokom Trefl“: Donatas Slanina 16, Rashidas Atkinsas 13, Jasminas Hukičius 11.

„Winterthur“: Michalis Kakiouzis 13 (7 atk. kam.), Jaka Lakovičius 12, Juanas Carlosas Navarro 10.

donatai eik lauk tu is tu lenku eik siauliams padet arba i sakalus jiems sunku:D
2007-03-09
barcwlona pradejo geriau zaisti negu sezono pradzioje
2007-03-09
Barca dar manau parodys šį sezoną ką sugeba. Beveik neabejoju, kad final4 pamatysim šią komandą.