Kupšas išprovokavo 4 varžovų pražangas
Nuotr. Fotodiena/T.Lukšys

Talino „Kalev/Cramo“ komanda, kurioje rungtyniauja Mindaugas Kupšas, Estijos pirmenybių finale patyrė antrą nesėkmę iš eilės ir prarado namų aikštės pranašumą.

Lietuvio klubas namuose 66:77 (18:17, 13:13, 16:17, 19:30) nusileido Tartu „Rock“ ekipai, kuriai atstovauja Augustas Pečiukevičius ir Karolis Petrukonis.

Serijoje iki 4 pergalių „Kalev/Cramo“ atsilieka 1-2. Įdomu tai, kad prieš tai keturis sezonus iš eilės „Kalev/Cramo“ Estijos lygos finaluose visada žaidė su „Rock“ krepšinkais ir visas serijas laimėjo 4-0.

Kupšas pralaimėtojams per 8 minutes pelnė 2 taškus (0/3 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Karolis Petrukonis nugalėtojams per 5 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, tris kartus suklydo bei tiek pat kartų prasižengė.

Pečiukevičius per 2 minutes pasižymėti nespėjo.

Choose who must hold the title of the xXx!